"Козачка" програла словацькому клубу

Запорізька команда зазнала першої поразки у цьогорічному розіграші баскетбольного Кубка Європи ФІБА.

Представниці України у баскетбольному Кубку Європи, запорізька "Козачка" зазнала першої поразки в цьому турнірі - у себе вдома український клуб поступився словацькому "Ружомбероку" – 64:76.

Гості вели в рахунку з першої чверті. На велику перерву словачки пішли із 15-очковим гандикапом.

Після відпочинку "Козачка" активізувалась і в середині заключної чверті скоротила відставання до 5 пунктів, але на більше у неї сил не вистачило.

Після 3 ігор "Ружемберок" із шістьма очками є лідером групи І. На один пункт менше у "Козачки", вона – друга.

Представниці Угорщини "Зала Волан" – на 3 сходинці. Аутсайдер групи – "Невшатель".