Кращих легкоатлетів року визначать 23 листопада

Російська стрибунка з жердиною Олена Ісінбаєва увійшла до трійки кандидатів на звання кращого легкоатлета 2008 року серед жінок.

У фінал голосування за звання кращої легкоатлетки року разом з росіянкою Оленою Ісінбаєвою у фінал голосування вийшли олімпійська чемпіонка в бігу на 5000 метрів та 10000 метрів Тірунеш Дібаба з Ефіопії і кенійська бігунка Памела Джелімо

Легка атлетика
У виборі трійки кращих брали участь члени Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF), а також Інтернет-користувачі. Відзначимо, що в голосуванні на сайті IAAF Ісінбаєва посіла п'яте місце (Дібаба – четверта, Джелімо опинилася на шостій позиції). У первинний список IAAF входили десять легкоатлеток. 

Претендентами на звання кращого легкоатлета 2008 року серед чоловіків стали ямайський спринтер Усейн Болт, ефіопський стайєр Кененіса Бекеле і кубинець Дайрон Роблес, який виступає у змаганнях з бігу з бар'єрами. 

Переможців серед чоловіків і жінок вибере спеціальне журі Міжнародного легкоатлетичного фонду. Імена володарів звання "легкоатлет року" будуть названі 23 листопада в Монако.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: