Кривдник "Динамо" у Лізі Європи феєрично вилетів у чвертьфіналі від австрійських "биків"

"Зальцбург" забив три м’ячі за п’ять хвилин і забрав собі путівку у наступну стадію.

Австрійський "Зальцбург" переміг "Лаціо" у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи і залишив італійців за бортом турніру.

Матч завершився з рахунком 4:1. На виїзді австрійці програли 2:4, тож, пройшли далі за сумою двох матчів – 6:5.

Чіро Іммобіле вивів "Лаціо" вперед на 55-й хвилині, хвилину потом зрівняв Манус Даббур. А потім австрійці забили три м’ячі за п’ять хвилин, відзначилися: Амаду Айдара (72), Хі Чан Хван (74) та Штефан Лайнер (76).

Цікаво, що "Зальцбург" цього сезону не програвав удома.

Жеребкування 1/2 фіналу відбудеться 13 квітня о 13:00.

Нагадаємо, саме "Лаціо" вибив київське "Динамо" в 1/8 фіналу.

Тим часом інший клуб Ред Булл - "Лейпциг" поступився "Марселю" з рахунком 2:5 та вилетів з турніру.