Кривдник "Динамо" у Лізі Європи обірвав безпрограшну суперсерію "Зальцбурга"

Серія австрійців тривала 19 поєдинків, до повторення рекорду залишалося 2 гри.

Італійський "Лаціо", який вибив з Ліги Європи "Динамо", обіграв на своєму полі австрійський "РБ Зальцбург" в рамках першого матчу чвертьфіналу.

Гра завершилася з рахунком 4:2.

Сенад Луліч вивів "орлів" уперед на 8-й хвилині. Валон Беріша зрівняв, реалізувавши пенальті на 30-й.

Римляни знову повели після голу  Марко Пароло на 49-й хвилині зустрічі. Але Такумі Мінаміно на 71-й знову зробив рахунок нічийним.

РБ Зальцбург
Reuters

Та після цього "Лаціо" забив ще двічі: відзначилися Феліпе Андерсон (74’) та Чіро Іммобіле (76’).

Таким чином, римляни перервали безпрограшну серію "биків" у єврокубках. Вона тривала 19 матчів поспіль і почалася 3 листопада 2016 року – коли "Зальцбург"  обіграв "Ніццу" (2:0) на груповій стадії Ліги Європи.

До повторення рекорду "Аякса" австрійцям залишалося 2 матчі. Саме голландський клуб є рекордсменом за безпрограшними серіями у Лізі Європи – 21 поєдинок поспіль (з 14 вересня 1994 року до 3 квітня 1996-го).