Криза триває: "Реал" з великим труднощами пройшов у Кубку Іспанії команду з Третьої ліги

"Вершкові" навіть були у ролі наздоганяльників.

Мадридський "Реал" зі скрипом пройшов у 1/8 фіналу Кубку Короля, пройшовши команду, що представляє Третю лігу Іспанії "Фуенлабраду".

"Вершкові", після звитяги у першій грі з рахунком 2:0, були у ролі наздоганяльників вже у матчі-відповіді - Луїс Мілла на 25-й хвилині протистояння несподівано вивів гостей вперед.

Вже у другій половині зустрічі Королівський клуб не тільки зумів відігратися, але й вийти вперед - дубль форварда Борхи Майораля на 62-й та 70-й хвилинах дозволили "Реалу" зробити рахунок за підсумками двох матчів 4:1. Тим не менш, "Фуенлабрада" знайшла в собі сили відігратися на "Сантьягу Бернабеу" та на останок голосно грюкнути дверима у Кубку - Портілья на 89-й хвилині встановив остаточний рахунок на табло - 2:2.

Цікавий той факт, що "Реал" у останніх 7 зустрічах в усіх турнірах зумів здобути лише 3 перемоги, що виразно говорить про кризу у команді Зінедіна Зідана.