Кубіца: я повинен повернутися у Формулу-1 в цьому році

Роберт Кубіца дав перше інтерв'ю після важкої аварії, в яку він потрапив під час гонок з ралі.

Польський гонщик Роберт Кубіца, який 6 лютого потрапив у важку аварію під час гонок з ралі, дав перше інтерв'ю у лікарні. Гонщик заявив, що має намір повернутися за кермо вже в цьому сезоні.

"Я хочу повернутися на трасу, і стати ще сильнішим, бо після таких переробок ти вже інша людина, ти стаєш кращим, - сказав Кубіца. - Подібне було зі мною і в 2007-му, після аварії в Канаді. Гонщик ж не просто тисне на газ і працює кермом - все набагато складніше. Є різниця між пілотом, хто використовує 80% свого потенціалу, і тим, хто викладається на 95%: саме ці 15% і є джерело додаткової швидкості і мотивації.

Після аварії 2007-го року я став більш продумано вибудовувати перегони. Зараз, коли у мене буде гарна фізична форма, буде те ж саме. Я повинен повернутися в цьому році.

Я добре пам'ятаю свій стан після аварії, що сталася сім років тому: за кермом сидів мій друг, і в нас врізалася інша машина, водій якої був п'яним. Тоді ми теж вдарилися в дорожню огорожу... І постраждала все та ж права рука, яка перетворилася на місиво. Але тоді через чотири дні після аварії відчуття були гіршим, ніж зараз, і це вселяє оптимізм. Того разу доктор Чеккареллі мене вилікував, і зараз він теж мені допомагає.

У мене шалене бажання якнайшвидше відновитися. Я навіть не знаю, в якому стані кістка, але раз медики її стабілізували, тепер від мене залежить, щоб вона запрацювала так як треба".

За словами Роберта, він нічого не пам'ятає про аварію, в якій отримав такі жорстокі травми, і на питання про самопочуття відповів так: "Пальці працюють, я їх відчуваю, руку теж. Але на мене чекають додаткові операції, і лише після цього буду знати точно", - розповів Роберт.

"Я шкодую про те, що сталося - це не повинно було трапитися. Я навіть не знаю подробиць, оскільки нічого не пам'ятаю. Я прийшов до тями вже в госпіталі, і мій менеджер, Даніеле Мореллі, мені все розповів".

Хоча Кубіца не впевнений, чи продовжить він виступати в ралі, коли повністю відновить спортивну форму, він наполягає, що заняття цим видом автогонок - відмінне тренування: "Якби я не займався ралі, я б сидів удома і шкодував про це. Так що я виступав у цих перегонах, - і ось тепер опинився на лікарняному ліжку. Але ралі - не просто захоплення, це дуже інтенсивне тренування, що допомагає підготуватися до Формули-1.

Мої результати у Ф1 росли, тому що в минулому році я провів багато ралійних гонок. Ралі допомагає розвивати концентрацію, особливо зараз, коли у Формулі-1 практично не проводяться тести. Результати в Ф1 залежать від багатьох факторів, і раллійний досвід допомагав вдосконалюватися у певних аспектах, де в мене ще були резерви. Це важливо, коли сезон складається з 20 гонок", - підсумував поляк.

Відзначимо, що сьогодні на Роберта Кубіцу чекає чергова складна операція, яка, за оцінками італійських медиків, триватиме 6-7 годин, але зате вони сподіваються відразу ліквідувати наслідки всіх переломів.

Читайте також:

Ferrari перейменувала болід Формули-1 через скандал з Ford

Роберт Кубіца потрапив у жахливу аварію (відео)

Новий Ferrari F150 загорівся під час тестів Формули-1

McLaren представила новий болід MP4-26 (відео)

ВідеоРоберт Кубіца потрапив у жахливу аварію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: