Кубок РЖД спіткала доля Кубка Першого каналу

За однією версією, причиною відміни Кубка РЖД стала фінансова криза, за іншою – відсутність резервних днів в календарі чемпіонату Росії.

Міжнародний футбольний турнір на Кубок Російських залізниць, який два роки поспіль проходив у Москві в серпні на стадіоні "Локомотив", в сезоні-2009 не відбудеться. 

За словами президента футбольного клубу "Локомотив" Миколи Наумова, причиною цього став зовсім не фінансовий чинник, а відсутність резервних днів в календарі чемпіонату Росії. 

Проте в середу прес-аташе "Локо" Сергій Мещеряков в інтерв'ю телеканалу "Спорт" все ж таки визнав, що причиною відміни турніру послужило скорочення клубного бюджету у зв'язку з світовою фінансовою кризою. 

Нагадаємо, що вчора був відмінений ще один комерційний футбольний турнір – Кубок Першого каналу, який повинен був пройти в Ізраїлі в кінці січня – на початку лютого. 

Кубок РЖД проводився двічі – в 2007 і 2008 роках. Першим переможцем турніру став голландський ПСВ, а у 2008 році головний приз дістався іспанській "Севільї".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: