Дивись розклад та час усіх дев'яти етапів Кубка світу.
КУБОК СВІТУ З БІАТЛОНУ-2016/17 | ||||
Остерзунд / Швеція | ||||
27 листопада |
Змішана естафета | |||
|
Одиночна змішана естафета | |||
1 грудня |
Індивід. гонка 15 км, Жінки | |||
2 грудня |
Індивід. гонка 20 км, Чоловіки | |||
3 грудня |
Спринт 7.5 км, Жінки | |||
Спринт 10 км, Чоловіки | ||||
4 грудня |
Персьют 10 км, Жінки | |||
Персьют 12.5 км, Чоловіки | 13:20 | |||
Поклюка / Словенія | ||||
9 грудня | Спринт 10 км, Чоловіки | |||
Спринт 7.5 км, Жінки | ||||
10 грудня | Персьют, 12.5 км, Чоловіки | |||
Персьют, 10 км, Жінки | ||||
11 грудня | Естафета 4х7.5 км, Чоловіки | 11:15 | ||
Естафета 4х6 км, Жінки | 14:30 | |||
Нове-Мєсто / Чехія | ||||
15 грудня | Спринт 10 км, Чоловіки | 17:30 | ||
16 грудня | Спринт 7.5 км, Жінки | 17:30 | ||
17 грудня | Персьют, 12.5 км, Чоловіки | 15:00 | ||
Персьют, 10 км, Жінки | 17:30 | |||
18 грудня | Мас-старт 15 км, Чоловіки | 11:45 | ||
Мас-старт 12.5 км, Жінки | 14:15 | |||
2017 рік | ||||
Обергоф / Німеччина | ||||
5 січня | Спринт 10 км, Чоловіки | 14:15 | ||
6 січня | Спринт 7.5 км, Жінки | 14:15 | ||
7 січня | Персьют, 12.5 км, Чоловіки | 11:30 | ||
Персьют, 10 км, Жінки | 14:30 | |||
8 січня | Мас-старт 15 км, Чоловіки | 12:30 | ||
Мас-старт 12.5 км, Жінки | 14:40 | |||
Рупольдинг / Німеччина | ||||
11 січня | Естафета 4х7.5 км, Чоловіки | 14:30 | ||
12 січня | Естафета 4х6 км, Жінки | 14:30 | ||
13 січня | Спринт 10 км, Чоловіки | 14:45 | ||
14 січня | Спринт 7.5 км, Жінки | 14:30 | ||
15 січня | Персьют, 12.5 км, Чоловіки | 11:30 | ||
Персьют, 10 км, Жінки | 14:45 | |||
Антхольц-Антерсельва / Італія | ||||
19 січня | Індивід. гонка 20 км, Чоловіки | 14:15 | ||
20 січня | Індивід гонка 15 км, Жінки | 14:15 | ||
21 січня | Мас-старт 12.5 км, Жінки | 13:30 | ||
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки | 15:15 | |||
22 січня | Мас-старт 15 км, Чоловіки | 11:00 | ||
Естафета 4х6 км, Жінки | 14:45 | |||
25-29 січня - чемпіонат Європи Душнікі-Здруй / Польща | ||||
9-19 лютого - чемпіонат світу Хохфільцен / Австрія | ||||
Пхенчхан / Південна Корея | ||||
2 березня | Спринт 7.5 км, Жінки | 12:15 | ||
3 березня | Спринт 10 км, Чоловіки | 11:00 | ||
4 березня | Персьют, 10 км, Жінки | 10:45 | ||
Персьют, 12.5 км, Чоловіки | 12:30 | |||
5 березня | Естафета 4х6 км, Жінки | 09:30 | ||
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки | 11:45 | |||
ПЕРЕНЕСО З РОСІЇ | ||||
9 березня | Спринт 7.5 км, Жінки | 15:00 | ||
10 березня | Спринт 10 км, Чоловіки | 15:00 | ||
11 березня | Персьют, 10 км, Жінки | 12:00 | ||
Персьют, 12.5 км, Чоловіки | 15:30 | |||
12 березня | Змішана естафета | 10:30 | ||
Одиночна змішана естафета | 13:30 | |||
Хольменколлен / Норвегія | ||||
17 березня | Спринт 7.5 км, Жінки | 14:00 | ||
Спринт 10 км, Чоловіки | 16:30 | |||
18 березня | Персьют, 10 км, Жінки | 12:45 | ||
Персьют, 12.5 км, Чоловіки | 15:00 | |||
19 березня | Мас-старт 12.5 км, Жінки | 13:00 | ||
Мас-старт 15 км, Чоловіки | 16:30 | |||