Кубок Вела Баркера ніяк не може знайти Ломаченка

Олімпійський чемпіон Василь Ломаченко вже незабаром отримає довгоочікуваний трофей Вела Баркера – кубок найтехнічнішого боксера пекінських ігор.

Скандальний кубок дістався до України, здійснивши тривалий вояж із Кореї, де його виготовили. Ломаченко трофея ще навіть не бачив. Привид престижного трофею блукав світом, однак Василь Ломаченко був спокійним.  

"Мені яка різниця? Мене ж визнали кращим боксером олімпійських ігор? Визнали. Всі це знають? Знають! А то, що там залізка на мармуровій підставці…”,- каже з усмішкою олімпійський чемпіон.

Так лаконічно Василь Ломаченко змалював кубок Вела Баркера, який Міжнародна асоціація аматорського боксу обіцяла вручити йому одразу після перемоги на іграх. Церемонію переносили тричі, а своїм обіцянкам АІБА щоразу знаходила логічне пояснення. Найвідоміше з них - приз змінює дизайн.

Цілком зрозуміло, що творці прагнули зробити перехідний приз найкращим - на зло попередньому володареві, який не повернув трофей.

“Кубок Вела Баркера, котрий вже років 20 вручають переможцю олімпіади, останнього разу його вручали на олімпіаді в Греції боксерові з Казахстану, чи то вкрали його, чи щось інше, але його так і не передали українському боксерові. Він абсолютно інший - дизайн змінився”,- розповідає перший віце-президент ФБУ Ігор Гайдамак.

Однак, наразі чемпіон перебуває в Ізраїлі, де йому прооперували травмовану руку.

Трофей, який так довго ховався від Василя Ломаченка, тепер уже точно нікуди не втече. Зовсім скоро український чемпіон зможе виконати почесну місію – підняти омріяний кубок Вела Баркера.

Федерація боксу України готує звернення в АІБА - мовляв, давайте навічно закріплювати приз за його володарем. Щоб не спокушати зробити так, як вчинив казахський чемпіон.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет обрав саме Василя Ломаченка найкращим спортсменом року


ВідеоВасиль Ломаченко нарешті отримає кубок найтехнічнішого боксера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: