Курйози Олімпіади: поляки виступали під прапором Монако

Біатлоністам збірної Польщі довелося виступати на Олімпіаді у Ванкувері під прапором Монако.

Біатлоністам збірної Польщі довелося виступати на Олімпіаді у Ванкувері під прапором чужої країни. Через безглузду помилку на спортивну форму біатлоністів був нанесений схожий за забарвленням прапор князівства Монако.

Керівники польського спорту не знайшли винних у плутанині. А президент Національного олімпійського комітету Польщі Пьотр Нуровські назвав цей казус "безглуздою помилкою" керівництва Польської асоціації біатлону, яка, за його словами, відповідає за спортивну екіпіровку.

"НОК відповідає тільки за парадну і вихідну форми, а за спортивну екіпіровку відповідають федерації, - заявив Нуровські. - Для мене є неприйнятним особисто перевіряти всі костюми і дивитися, який прапор там нашитий".

Нуровські висловив співчуття від того, що така добре організована федерація допустила таку помилку.

Президент же Польської асоціації біатлону Збігнєв Васкевич переклав усю провину на виробників та НОК. "Цей одяг ми отримали від виробників і він була затверджений НОК. Спортсмени теж були засмучені", - уточнив Васкевич.

Відзначимо, що це далеко не перший "конфуз" з екіпіровкою на Олімпіаді. Чотири роки тому в Турині німці три дні виступали під бельгійським прапором, поки не помітили, що кольори в ньому переплутані. Тоді, до речі, об'єктом насмішок теж стали біатлоністи.

Зазначимо, що прапори Польщі та Монако червоно-білі. Тільки у поляків в білий колір забарвлена верхня горизонтальна смуга, а у жителів карликового європейської держави - нижня.

Читайте також:

США - лідер Олімпіади, Україна - аутсайдер

Канадські хокеїстки-чемпіонки пили і курили прямо на льоду

Вболівальник поховав збірну Росії з хокею

Китаянка Хуй виграла Олімпійські ігри зі світовим рекордом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: