Кварцяний заявив, що у Луцьку футбол на межі зникнення

Керманич "Волині" Віталій Кварцяний заявив, що луцька міська влада намагається зруйнувати професійний футбол на Волині.

Головний тренер луцької "Волині" і за сумісництвом депутат Луцької міської ради Віталій Кварцяний заявив, що міська влада намагається зруйнувати професійний футбол на Волині. Про це він розповів під час сесії Луцької міської ради у середу, 25 травня.

"Я думаю, що перший і останній раз виступаю. Це авансом наперед за те, що шість місяців не виступав. Якщо комусь нецікаво, то хоча б зробіть вигляд, що цікаво", – звернувся він до своїх колег з Луцькради.

Кварцяний переконаний, що в Луцьку може зникнути футбольна команда, адже депутатам обласної і міської рад, а також обласній адміністрації та луцькій мерії не цікаві проблеми "Волині", яка представляє область на футбольній карті України.

"Ми не маємо багато амбіцій. Стадіон знаходиться в занедбаному стані. Стадіон – це для людей. За півроку депутати не можуть прийняти рішення. Сьогодні це збиткове підприємство. Нас відключають від світла під час матчу. Нас місто виживає. Як цирк приїхав, то знайшли можливість і включали… Комунікації всі згнили. Це не наша робота. Бо ми виконуємо свої зобов’язання по старому договору. А міська влада повинна дбати за стадіон", – висловився Віталій Володимирович.

Кварцяний переконує: на клуб здійснюється цілеспрямований економічний та політичний тиск.

"Я думаю, депутати не зацікавлені у тому, щоб футбол був і стадіон був", – обурювався Кварцяний.

Проте луцький мер Микола Романюк заспокоїв Кварцяного, пообіцявши, що футбол міська влада таки підтримуватиме, а з проблемами навколо стадіону "Авангард" розбереться.

Відзначимо, що війна між "Волинню" та луцькою владою за стадіон "Авангард" може незабаром закінчитися порозумінням. Адже днями президент "Волині" Василь Столяр запропонував мерії мирову угоду, яку вивчають міські чиновники. Тому питання про ліквідацію комунального підприємства "Луцький стадіон "Авангард" депутати з розгляду на сесії 25 травня зняли. Планують розглянути пізніше.

Нагадаємо, що "Волинь" завершила чемпіонат України на 11-му місці. Певний час лучани посідали шосту єврокубкову сходинку, але у 4-х останніх матчах набрали лише одне очко.

Читайте також:

Топ-20 висловлювань в українському футболі за 2010-й рік

Кварцяний: хороших футболістів можна купити за картоплю

Кварцяний: серце легше переносить тонну горілки, ніж гру "Волині"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: