Квитки на Кличко - Джонсон розкуплені за тиждень

Квитки на "PostFinance-Arena" було розпродано протягом першого тижня.

Квитки на бій між чемпіоном світу WBC Віталієм Кличком та американцем Кевіном Джонсоном були розкуплені за тиждень. Про це розповів брат Віталія Володимир.

"Квитки на "PostFinance-Arena" було розпродано протягом першого тижня з моменту надходження їх у продаж ", - сказав Володимир Кличко.

Щодо короткої паузи між поєдинками Віталія Володимир додав: "12 грудня у Віталія буде вільне відстоювання титулу. Суперник у нього серйозний, знаходиться в топ-10 рейтингу WBC. Американець Кевін Джонсон, так само, як і його співвітчизник Кріс Арреола, не мали поразок у своїй професійній кар'єрі. Обидва гарні бійці, які мають гідний послужний список боїв. Віталій перебуває у чудовій формі, тому тривалої паузи він робити не захотів. Я вчинив би точно так само, тим більше, що у нас з'явилася можливість провести поєдинок у Швейцарії, де ще не проходили бої за участю Кличків. У цьому родзинка майбутнього бою".

Володимир також прокоментував численні заяви щодо можливого поєдинку одного з братів проти британця Девіда Хея. "З приводу цього поєдинку вже Дон Кінг багато говорив і всі інші. Але нашими промоутерами є не вони, а наша з братом промоутерська компанія К2, яка прийме остаточне рішення – з ким і коли проходитиме поєдинок. Тому коментувати висловлювання Хея або кого-небудь ще сенсу немає".

Володимир Кличко додав, що не дивився бій між Девідом Беєм та Миколою Валуєвим. "Прогляну, як з'явиться можливість", - сказав Володимир.

Читайте також:

Віталій Кличко: нікому не віддам пояс Тайсона, Алі і Холіфілда

Президент WBC дав "добро" на бій Кличко - Хей

Віталій Кличко: раджу братові не поспішати з одруженням

Кличко готовий битися з Валуєвим за пояс WBC

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: