Квитків на Олімпіаду не купиш

Попит на квитки на Олімпіаду в Пекіні призвів до перевантаження вебсайту й телефонних ліній. Квитки на заходи надійшли в продаж поки що лише для жителів Китаю.

Попит на квитки на Олімпіаду в Пекіні призвів до перевантаження вебсайту й телефонних ліній.
Квитки на заходи надійшли в продаж у вівторок поки що лише для жителів Китаю. За межами країни квитки можна буде купити з квітня.

На даному етапі на продаж було виставлено 1,8 млн. квитків на різні заходи. Замовити їх можна було телефоном, у відділеннях Банку Китаю та через Інтернет на сайті оргкомітету Олімпіади. Але дуже швидко всі ці канали перестали працювати.

Як повідомив оргкомітет, на сайт надходило до 200 тис. заявок в секунду. За першу годину сайт одержав 8 млн. звернень.

За телефонами теж виявилося неможливо додзвонитися, і у відділеннях Банку Китаю охочим придбати квитки не могли допомогти, оскільки там резервування квитків відбувалося теж через сайт.

"Сайт і телефонні лінії забиті. Навіть я сама не можу додзвонитися до центру продажу квитків," - сказала прес-секретар оргкомітету Ван Юе.

За даними комітету, сайт виявився переобтяжений так швидко, що продати встигли всього 9 тис. квитків.

Оргкомітет Олімпіади звернувся до покупців із проханням проявити терпіння і, особливо, не клацати по одному і тому ж посиланню на сайті більше одного разу, оскільки це ще більше завантажує систему.

Китайське агентство Сіньхуа цитувало главу олімпійського відділу Банку Китаю, який сказав, що попит на квитки його шокував.

"Ми кілька разів тестували систему замовлення квитків, але кількість покупців перевершила наші очікування," - сказав Сюй Чень.

Всього буде випущено 7 млн. квитків на різні олімпійські заходи. Продавати їх будуть у три етапи, нинішній - уже другий.

75% квитків продаватимуться тим, хто живе в Китаї, і лише чверть, що залишилася, - іноземцям.

Найбільшою популярністю в Китаї користуються квитки на церемонію відкриття та закриття Олімпіади, баскетбол, плавання, гімнастику, бадмінтон і пінг-понг.

"На ці заходи, я боюся, всі квитки вже розкуплені," - сказав глава відділу продажу квитків при оргкомітеті Олімпіади Жун Цзюнь.

Агентство Reuters приводить ціну квитка на фінал першості з футболу - 600 китайських юанів або 80,29 доларів, передає BBC.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: