ЛЧ, 4-й тур: огляд матчів середи

Англійські клуби "Манчестер Юнайтед" та "Арсенал" кваліфікувались до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а ЦСКА вдруге програв "Інтеру".

Група Е
"Ліон" - "Штутгарт" 4:2
"Барселона" - "Рейнджерс" 2:0

Німецький "Штутгарт" повністю провалив Лігу чемпіонів, і вже зараз, після чотирьох турів ясно, що ця команда посяде останнє місце в групі E. Вчора "Штутгарт" зазнав четвертої поспіль поразки, цього разу в гостях від "Ліона" - 2:4.

Здавалося, що після швидких голів Атема Бен-Арфа і Кіма Калльстрема підопічні Алена Перрена легко доведуть справу до перемоги, проте гості продемонстрували характер.

Маріо Гомес скоротив дефіцит до мінімуму, на що французи відповіли ще одним м'ячем Бен-Арфа. Гомес також оформив дубль, а згодом заробив пенальті, який не зумів реалізувати Томас Хітцльшпергер.

Всі питання з приводу результату поєдинку зняв Жуніньо Пернамбукано, який відзначився в доданий час.

Завдяки цій перемозі "Ліон" зберігає шанси, щоб вп'яте поспіль вийти до 1/8 фіналу ЛЧ. Проте, набравши 6 очок, французи поки що тільки треті в турнірній таблиці групи E.

Лідирує "Барселона", яка в середу впевнено обіграла на своєму полі "Рейнджерс" – 2:0. Героєм зустрічі став форвард "Барси" Роналдіньо. Десятий номер каталонського клубу взяв участь в обох гольових комбінаціях, дозволивши відзначитися Тьєррі Анрі і Ліонелю Мессі.

Роналдіньо теж мав шанс забити гол, але натхненна гра Аллана Макгрегора у воротах "Рейнджерс" зберегла гостей від розгрому.

Група F
"Манчестер Юнайтед" - "Динамо" 4:0
"Спортинг" - "Рома" 2:2

Група G
"Інтер" - ЦСКА 4:2
"Фенербахче" - ПСВ "Ейндховен" 2:0

Московський ЦСКА позбувся усіх шансів на вихід в плей-офф Ліги чемпіонів сезона- 2007/08. Команда Валерія Газзаєва в четвертому турі групового етапу програла на виїзді міланському "Інтеру" з рахунком 2:4, хоча вела 2:0.

Матч проходив з помітною територіальною перевагою "Інтера", проте ЦСКА, що грав на контратаках, також регулярно створював небезпечні моменти біля воріт суперника.

В результаті саме армійці на 23-й хвилині відкрили рахунок. Бразильський форвард ЦСКА Жо ударом приблизно з 17 метрів відкрив рахунок.

На 31-й хвилині після чергової контратаки російська команда подвоїла перевагу – цього разу передачі врозріз Даніела Карвальо вдало зіграв Вагнер Лав, який переграв воротаря "Інтера" Жуліо Сезара.

Проте італійська команда миттєво відігралася. Спочатку Ібрагімович після передачі зі штрафного у виконанні Крістіана Ківу скоротив розрив в рахунку, а потім Естебан Камбьяссо завершив комбінацію з участю Майкона і Креспо і зрівняв рахунок.

У другому таймі Камбьяссо і Ібрагимовіч забили ще по голу і встановили остаточний рахунок.

Дуже важливу перемогу здобув турецький "Фенербахче", який на своєму полі зумів обіграти голландський ПСВ з рахунком 2:0, впритул наблизившися до виходу в плей-офф.

На 28-й хвилині після пострілу Казіма Дірк Марселліс зрізав м'яч у власні ворота, а потім красиву комбінацію господарів чітко завершив Семіх Шентюрк. ПСВ, що проводив перший матч під керівництвом Яна Воутерса, практично не мав шансів відігратися.

У результаті "Фенербахче" достатньо здолати "Інтер" на виїзді або ЦСКА вдома, щоб пробитися до 1/8 фіналу Ліги і забути про чотири попередні невдалі кампанії на груповому етапі турніру.

Група H
"Славія" - "Арсенал" 0:0
"Стяуа" - "Севілья" 0:2

Фаворити групи "Севілья" та "Арсенал", незважаючи на те, що виставили на виїзні поєдинки далеко не найсильніші склади, добилися позитивних результатів.

Голи Ренато до і після перерви впритул наблизили "Севілью" до виходу з групи, а "Стяуа" дотепер не заробила в основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА жодного очка.

Що ж стосується "Арсеналу", то команда Арсена Венгера завдяки нічиїй 0:0, досягнутій у Празі, вже зараз забезпечила собі участь в 1/8 фіналу ЛЧ.

За нульову нічию на виїзді гравці "Арсеналу" повинні бути вдячними своєму воротарю Мануелю Альмунії, який як мінімум двічі врятував "канонірів" від вірного гола.