Леннокс Льюїс: я б нокаутував Володимира Кличка

Леннокс Льюїс заявив, що він би переміг Володимира Кличка нокаутом, якби бій відбувся.

Колишній чемпіон світу з боксу Леннокс Льюїс заявив, що він би переміг Володимира Кличка нокаутом, якби бій між ним і українцем відбувся.

"Я більш різноманітний боксер. У моєму репертуарі набагато більше різноманітних ударів. Я працював по корпусу, близько до суперника і наносив аперкоти. В бою з Хеєм Володимир не йшов у ближній бій, а тільки клінчував. Ударів по тілу також не було. Я ж міг зламати свого суперника психологічно, думав в рингу швидше. Я б нокаутував Володимира у середині бою", - заявив англієць.

Також Леннокс Льюїс розповів, що його не вразив рівень боксу в бою між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм.

"Володимир зробив свою роботу, але мені здається, що він міг боксувати набагато краще і завершити бій нокаутом. Наприклад, коли Хей двічі його вдарив, Володимир повинен був відповісти своїми ударами. Але він турбувався про свою безпеку і повільно реагував", - додав Льюїс.

Нагадаємо, що 21 червня 2003 року Льюїс переміг Віталія Кличка. Офіційно це був технічний нокаут після 6-го раунду (у Віталія була розсічена брова над правим оком), а фактично рішення про припинення бою, який впевнено вигравав Кличко, прийняв лікар.

Читайте також:

Непереможний Тайсон заявив, що може побити Володимира Кличка

Віталій Кличко: жінкам завжди більше подобався Володимир

Віталій Кличко розповів, як у дитинстві ледве не загинув

Віталій Кличко: хочу поставити Хея на місце

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: