Леоненко: Чигринський не заграє в "Барселоні"

Віктор Леоненко поділився своїми міркуваннями стосовно переходу Дмитра Чигринського з "Шахтаря" в "Барселону".

Віктор Леоненко
Архів
Віктор Леоненко не вірить в Чигринського
Колишній гравець "Динамо" та національної збірної України Віктор Леоненко поділився своїми міркуваннями стосовно переходу Дмитра Чигринського з "Шахтаря" в "Барселону".

- Вікторе, Дмитро Чигринський здатен закріпитися в "Барселоні"?
- Ні.

- Чому?
- Та він слабкий футболіст. Взагалі, цього літа для мене дивними виявилися два переходи: Тимощука в "Баварію" і Чигринського в "Барселону".

Уеслі Снейдер перейшов в "Інтер" за 20 мільйонів євро, а Чигринський за 25. Але Снейдер вміє все, а наш, можливо, вміє "відбирати". Дивно якось… Чигринський добре зіграв із "Барселоною", сподобався Гвардьйолі…

Зараз футболу не має, є одні "відкати". Усі платять один одному. Порядних людей практично не залишилося. Не хочу вдаватися в деталі, а то після нашого інтерв’ю мені потрібно буде замовляти охорону.

Не розумію, як за 85 мільйонів євро можна було купувати Роналду? Та за такі гроші цей футболіст повинен отримати м’яч, обвести всю команду-суперницю, забити гол і після цього сказати, що йому тут не цікаво. Трансфер Роналду – це бюджет невеликої країни, а на продажі одних його футболок таких коштів не заробиш.

Для мене футбол через такі речі закінчився. Тепер навіть тренера, як такого не потрібно. Усе вираховують комп’ютери. А такого поняття, як честь клубу не існує.

Читайте також:

Леоненко: я можу врятувати Шевченка

Чигринський: вибрав "Барселону", бо вона схожа на "Шахтар"

"Барселона" оцінила Чигринського у 100 мільйонів євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: