Леоненко: контракт Мілевського - страховка для "Динамо"

Віктор Леоненко прокоментував підписання Артемом Мілевським нового 3-річного контракту з "Динамо".

Віктор Леоненко
Архів
Віктор Леоненко
Колишній голеадор "Динамо" Віктор Леоненко прокоментував підписання нападником "Динамо" Артемом Мілевським нового 3-річного контракту з київським клубом.

"Якщо ігровий спад Мілевського був пов'язаний з невизначеністю і безперервними чутками про його трансфер в інші клуби, то це означає, що він слабак, - вважає Леоненко. - В моральному плані, перш за все".

"Куди б тебе не продавали - ти повинен залишатися професіоналом і віддавати всі сили за свій клуб, а не киснути", - продовжує Леоненко.

"Я підозрюю, що на Артема сильно подіяла втрата капітанської пов'язки, але це теж неправильно. Андрій Шевченко заслуговує її більше, ніж хтось інший - і своєю грою, і зоряним статусом. Я вже не кажу про вік".

"Те, що Артем підписав все-таки контракт, зобов'язує його переглянути своє нинішнє ставлення до справи. Якщо він знову заграє - першим зателефоную і привітаю його. Чесно, я дуже на це сподіваюся. Зрозуміло, що для "Динамо" цей контракт - страховка, щоб Мілевський не пішов взимку безкоштовно. Це звичайна справа. Все-таки стільки грошей у нього вклали. Але не здивуюся, якщо взимку знову почнуться розмови про його перехід", - підсумував Леоненко.

Читайте також:

Газзаєв: Шевченко грає не так, як мені хотілося б

Мілевський, Бертольо і Маграо покинули лазарет "Динамо"

Григорій Суркіс: сьогодні будується нове "Динамо"

Маслаченко: Шевченко не годиться навіть для "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: