"Лестер" обіграв "Севілью" і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

"Лиси" у дебютний євросезон поборються за півфінал турніру.

"Лестер Сіті" продовжує дивувати після відставки Клаудіо Раньєрі. У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "лиси" обіграли "Севілью" на рідному полі – 2:0.

ЛЕСТЕР - СЕВІЛЬЯ - 2:0. СТАТИСТИКА МАТЧУ

У лютому в Іспанії команда програла 1:2, тож пройшла до 1/4 фіналу з загальним рахунком 3:2.

Лестер Сіті - Севілья_1
Reuters
Лестер Сіті - Севілья

Вес Морган відкрив рахунок на 27-й хвилині, а Марк Олбрайтон подвоїв перевагу господарів на 54-й.

Із 74-ї хвилини гості грали вдесятьох: Самір Насрі був вилучений за другу жовту картку.

Севільці могли зрівняти загальний рахунок протистояння і перевести гру в овертайм, коли на 79-й хвилині Каспер Шмейхель сфолив на Вітоло – арбітр вказав на "точку". Але голкіпер відбив пенальті у виконанні Стівена Н'Зонзі.

Жеребкування чвертьфіналу відбудеться 17 березня о 13:00 за київським часом.

Також у наступну стадію вийшли: "Баварія", "Барселона", "Боруссія" Дортмунд, "Реал" та "Ювентус". Ще два матчі відбудуться у середу.