Лідер "Великої петлі" знятий з гонки!

Після закінчення 16-го етапу "Туру" команда "Рабобанк" прийняла рішення зняти з велобагатоденки свого лідера данця Мікаеля Расмуссена.

Расмуссен-Контадор
Жовта майка лідера скандального "Тур де Франс-2007" переходить від знятого своєю ж командою з гонки данця Мікаеля Расмуссена (справа) до іспанця Альберто Контадора (зліва).
Увечері в середу 25 липня лідер велобагатоденки "Тур де Франс" Мікаель Расмуссен був знятий з гонки. 

Це рішення було ухвалене командою Rabobank, за яку виступає данець, по закінченні 16-го етапу. Расмуссен усунений від гонки у зв'язку з тим, що вказав команді невірне місце, де він готувався до "Тур де Франс". 

Напередодні велобагатоденки данський гонщик відхилився від проходження допінг-контролю, відмовившися повідомити Данському союзу велогонщиків (DCU) місце, де він проходив підготовку. DCU виключив Расмуссена зі складу національної команди, і це рішення надалі підтвердив Олімпійський комітет Данії. 

Расмуссен знятий з "Тур де Франс"
Речник команди "Рабобанк" оголошує новину про покарання лідера команди та велобагатоденки "Тур де Франс" Мікаеля Расмуссена.
25 липня в команді Rabobank з'ясували, що велогонщик готувався до "Тур де Франс" в Італії, хоча сам він стверджував, що тренувався в Мексиці. Rabobank виступив з короткою офіційною заявою, назвавши день відчуження Расмуссена від участі у велобагатоденці "темною сторінкою" в історії команди. 

Завдяки перемозі на 16-у етапі "Туру" Расмуссен зміцнив свої позиції на чолі загального заліку і зробив семимильний крок до перемоги на «Великій петлі». Однак тепер жовта майка перейшла до іспанця Альберто Контадора, а на друге місце піднявся австралієць Кейдл Еванс, який поступається мініатюрному представнику Discovery Channel майже двома хвилинами. 

Скандал з Расмуссеном став вже третім потрясінням на «Турі» всього за два дні. Рахунок відкрила казахстанська команда «Астана», що знялася з гонки після того, як її капітан Олександр Вінокуров був спійманий на кров'яному допінгу. В середу аналогічний вчинок зробила французька Cofidis – у виступаючого за цю команду італійця Крістіана Морені був знайдений підвищений рівень тестостерона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: