Лідери збірної України прокоментували невдалу гру проти Хорватії

Гравці жалкують про те, що не потрапили на чемпіонат світу.

Футболісти збірної України проаналізували свою гру проти Хорватії, яка проходила у рамках 10-го туру кваліфікаційного раунду до чемпіонату світу.

Гравці розуміють, що друга половина зустрічі стала для них суцільним жахом та визнають, що їхній суперник був трохи сильнішим.

"Я не знаю, що сталося після першого тайму. Потрібно дивитися гру. Ми на тренуваннях стільки не помилялися, скільки в другому таймі. Напевно, за всю кваліфікацію стільки не помилялися. У першому таймі ми добре грали, і я вірив, що ми виграємо. Не знаю, чому так сталося. Потрібно подивитися один одному в очі і поговорити, пояснити.

До перерви ми грали солідно проти солідної команди. Думав, що ми дотиснемо суперника. Не знаю, хорвати так додали або ми настільки сіли. Звичайно, у нас було дуже багато помилок. Зрозуміло, що у нас було багато браку. Може, суперник дійсно розлютився, що так провів перший тайм. Я не можу зрозуміти", - цитує слова Євгена Коноплянки телеканал Футбол.

"Ніхто не приховує, що Хорватія вважається рангом вище нашої збірної. Якщо говорити по грі, перший тайм провели непогано, а в другому таймі у нас практично не було моментів. Ми розуміємо, що зіграли нижче своїх можливостей, тому всі засмучені. Всі хотіли зіграти на чемпіонаті світу, адже не так багато таких шансів у кар'єрі.

Дрібниць у футболі не буває. Якщо взяти весь наш шлях у відбірковому турнірі, ми могли виграти у Ісландії вдома, якщо були б вболівальники на трибунах, і в Туреччині потрібно було доводити гру до перемоги. Потім в кінці цих очок і не вистачило. Скаржитися на те, що нам не пощастило, ми теж не можемо. Як ми хочемо вийти на чемпіонат світу, якщо не обіграємо своїх прямих конкурентів? Потрібно працювати і підняти голови. Зараз дуже сильно прикро, адже хотілося зіграти на чемпіонаті світу", - розповів Андрій Ярмоленко у коментарі FootballHub.

"Перший тайм зіграли добре, якісно і концентровано. У другому таймі був провал хвилин 15, а суперник дуже легко забивав. Навіть ніхто не підказував ззаду, хто вбігає, і хто вибігає, тому припускалися дитячих помилок. У матчах з такими командами такі маленькі речі відіграють велику роль. Нам потрібно завжди грати компактно, підказувати і навіть іноді накричати, а без підказування і без концентрації дуже важко.

Я дуже засмучений. Нам потрібно вчитися у Хорватії вигравати такі матчі. Коли справа доходить до матчів високого рівня, ми не можемо зробити крок вперед. У цьому компоненті потрібно сильно додавати. Ми бачили, як команда, яка дійсно хоче грати в плей-оф, збирається, хоча їх критикували. А ми знову один матч граємо добре, а в другому матчі здаємо", - поділився своїми враженнями від гри Тарас Степаненко у програмі "Головна команда".

Нагадаємо, що "синьо-жовті" вдома поступилися "картатим" із рахунком 0:2 та втратили шанси поїхати на чемпіонат світу до Росії 2018 року, посівши у групі 3 місце.