"Аякс" - "Динамо" - 2:1. Кияни йдуть в Лігу Європи

"Аякс" переміг "Динамо" з рахунком 2:1 і вийшов у Лігу чемпіонів. Динамівці гратимуть у Лізі Європи.

Нагадаємо, що перша гра завершилась з рахунком 1:1.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Плей-оф раунд

Матч-відповідь

Амстердам. "Амстердам-Арена". 50000 глядачів
Головний арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія)

АЯКС - ДИНАМО - 2:1

Аякс: 1. Стекеленбург - 11. Емануельсон, 4. Вертонген, 3. Алдервейрелд, 2. ван дер Віль - 20. де Зеув, 10. де Йонг, 6. Ено - 8. Еріксен (7. Сулеймані, 73), 9. Ель-Хамдауї (13. Ойєр, 85), 16. Луїс Суарес

Запасні: 30. Верхувен - 17. Блінд, 21. Х'юн Джун Сук, 23. Олегер, 28. Боневасья

Динамо: 35. Коваль - 6. Попов, 34. Хачеріді, 17. Михалик, 2. Даніло Сілва - 5. Вукоєвич (11. Андре, 88), 23. Єременко - 9. Ярмоленко, 20. Гусєв (36. Нінкович, 77) - 10. Мілевський (77. Гільєрме 86), 7. Шевченко

Запасні: 71. Бойко - 3. Бетао, 30. Ель-Каддурі, 44. Леандро Алмейда

1:0 Луїс Суарес, 43

2:0 Мунір Ель-Хамдауї, 75

2:1 Андрій Шевченко, 84 - пенальті

Попередження: Огнен Вукоєвич, 13; Даніло Сілва, 18; Луїс Суарес, 46; Олег Гусєв, 54; Андрій Шевченко, 56; Роман Єременко, 59; Ян Вертонген, 61; Тоббі Алдервейрелд, 90+2

90+3 хв: фінальний свисток. "Динамо" буде грати у Лізі Європи

88 хв: остання заміна в "Динамо". Андре замінив Огнена Вукоєвича

86 хв: заміна в "Динамо". Замість Артема Мілевського на поле вийшов Гільєрме

85 хв: друга заміна у складі "Аякса". Замість нападника Ель-Хамдауї на поле вийшов захисник Андре Ойєр

84 хв: Шева виконує пенальті і красиво переграє голкіпера. Інтрига повертається. Киянам потрібно забити ще один гол

83 хв: Вертонген збив Нінковича у карному майданчику і пенальті.

75 хв: і відразу Аякс подвоює перевагу. Де Йонг зробив класну передачу на Сулеймані, той випередив Даніло, витягнув на себе Коваля і прострілив на порожні ворота. Мунір Ель-Хамдауї вносить м'яч у ворота - 2:0

75 хв: Шеву збивають на лінії карного майданчика, але арбітр не дає штрафний удар

73 хв: першу заміну проводить керманич "Аякса". А Газзаєв не спішить вводити свіжі сили. А варто було б. Замість Крістіана Еріксена на поле вийшов Міралем Сулеймані.

70 хв: Шева обігрався з Гусєвим і хотів на швидкості проскочити в карний майданчик, але Ено відмінно зіграв на перехопленні

65 хв: Суарес ледь не втік один на один, але вчасно Коваль вийшов з воріт, кинувся в ноги нападнику і забрав м'яч у руки

61 хв: Вертонген не за правилами зупинив Мілевського. Попередження - Ян Вертонген

59 хв: Єременко в центрі поля грає рукою. Попередження - Роман Єременко

56 хв: в центрі поля Шева поставив копрус у боротьбі з Ено. Арбітр вважає, що Шева навмисно виставив руку. Попередження - Андрій Шевченко

54 хв: Олег Гусєв в центрі поля збив Луїса Суасреса. Попередження - Олег Гусєв

52 хв: Луїс Суарес направляє м'яч зі штрафного з 35-ти метрів у ліву дев'ятку і Максим Коваль у стрибку переводить м'яча на кутовий. Блискучий сейв

46 хв: Луїс Суарес збиває в центрі поля Огнена Вукоєвича. Попередження - Луїс Суарес

46 хв: Розпочався другий тайм

45 хв: Ундіано Мальєнко свистить на перерву. Динамівці, не реалізувавши чотири гольових моменти, пропускають в кінцівці першого тайму. Тим не менше, завдання у киян не змінилося - забивати мінімум один гол

42 хв: господарі заробили небезнечний штрафний удар. Б'є Вертонген. М'яч рикошетом від стінки летить в напрямку воріт. Луїс Суарес вискасує з-за спин захисників, обігрує Коваля і з нульового кута відправляє м'яч у ворота - 1:0.

38 хв: Ель-Хамдауї наносив зрячий удар з лінії карного майданчика, але Даніло Сілва прийняв цей удар на себе

33 хв: диманівці втратили ще один фантастичний шанс. Даніло Сілва промчав по правому флангу і прострілив у карний майданчик. Ярмоленко пробиває в дотик і потрапляє прямо в Стекеленбурга.

27 хв: Гусєв потужно пробиває справа з 15-ти метрів. Стекеленбург не пускає м'яч у ворота

25 хв: перший небезпечний момент в актив "Аякса". Суарес б'є з-за меж карного майданчика і м'яч пролітає поруч зі стійкою

20 хв: супермомент не реалізує "Динамо". Мілевський вивів Гусєва один на один. Олег увірвався в карний майданчик справа і пробивав у дальній кут. Стекеленбург відбив м'яч на кутовий

18 хв: на правому фланзі оборони Даніло Сілва грубо зіграв проти Луїса Суареса. Попередження - Даніло Сілва

13 хв: Вукоєвич в центрі поля збив де Йонга. Попередження - Огнен Вукоєвич

8 хв: Ярмоленко навішує з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Олег Гусєв наносить удар головою. М'яч пролітає в сантиметрах над поперечиною

4 хв: Мілевський виводить Шеву на ворота суперника. Андрій виграє спринтерський забіг у захисника, але той в останній момент вибив м'яч на кутовий

2 хв: Мілевський відпасував під удар Єременку і Роман приклався до м'яча з 20-ти метрів. Удар по центру і Стекеленбург ловить м'яч.

"Динамо" заробило у єврокубках в 6 разів більше за "Шахтар"