Матчі третього раунду відбудуться 25-26 липня та 2 серпня.
Боротьба за потрапляння до групового етапу Ліги чемпіонів-2017/18 триває.
РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РАУНДУ
Визначилися учасники третього кваліфікаційного раунду турніру. Переможцями другого етапу стали Астана, Вардар, Бате, Карабах, Хабнарфьордюр, Рієка, АПОЕЛ, Копенгаген, Шеріф, Лудогорец, Марібор, Зальцбург, Легія, Селтік та Хапоель Беер-Шева.
У третьому кваліфай-раунді зіграє київське Динамо. Його суперник - Янг Бойз.
Нагадаємо, у груповий етап напряму вийшов "Шахтар".
У Лізі Європи зіграють "Олімпіка" і "Олександрія" (3-й кваліфай-раунд) та "Зоря" (груповий етап).
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2017/18 | ||||||
2-й кваліфай-раунд | ||||||
ПЕРШІ МАТЧІ | ||||||
Вівторок, 11 липня | ||||||
20:00 | КАРАБАХ | САМТРЕДІЯ | 5:0 | |||
21:30 | ХІБЕРНІАНС | РЕД БУЛ ЗАЛЬЦБУРГ | 0:3 | |||
21:45 | РІЄКА | ТНС | 2:0 | |||
21:45 | ПАРТИЗАН | БУДУЧНОСТЬ | 2:0 | |||
Середа, 12 липня | ||||||
19:00 | СПАРТАК ЮРМАЛА | АСТАНА | 0:1 | |||
20:00 | ЗРІНСЬКІ | МАРІБОР | 1:2 | |||
20:00 | МАЛЬМЕ | ВАРДАР | 1:1 | |||
20:00 | ХАПОЕЛЬ БЕЕР-ШЕВА | ГОНВЕД | 2:1 | |||
20:00 | ШЕРІФ | КУКЕС | 1:0 | |||
20:00 | АПОЕЛ | ДЮДЕЛАНЖ | 1:0 | |||
20:30 | БАТЕ | АЛАШКЕРТ | 1:1 | |||
21:00 | МАРІЄХАМН | ЛЕГІЯ | 0:3 | |||
21:00 | ЖАЛЬГІРІС | ЛУДОГОРЕЦЬ 1945 | 2:1 | |||
21:15 | ЖИЛІНА | КОПЕНГАГЕН | 1:3 | |||
21:45 | ДАНДОЛК | РУСЕНБОРГ | 1:1 | |||
22:15 | ХАБНАРФЬОРДЮР | ВІКІНГУР ЛЕЙРВІК | 1:1 | |||
П'ятниця, 14 липня | ||||||
19:00 | ЛІНФІЛД | СЕЛТІК | 0:2 | |||
МАТЧІ-ВІДПОВІДІ | ||||||
Вівторок, 18 липня | ||||||
17:00 | АСТАНА | СПАРТАК ЮРМАЛА | 1:1 | |||
19:00 | ВАРДАР | МАЛЬМЕ | 3:1 | |||
19:00 |
АЛАШКЕРТ | БАТЕ | 1:3 | |||
20:00 | САМТРЕДІЯ | КАРАБАХ | 0:1 | |||
21:00 | ВІКІНГУР ЛЕЙРВІК | ХАБНАРФЬОРДЮР | 0:2 | |||
21:00 | ТНС | РІЄКА | 1:5 | |||
21:45 | БУДУЧНОСТЬ | ПАРТИЗАН | 0:0 | |||
Середа, 19 липня | ||||||
19:00 | ДЮДЕЛАНЖ | АПОЕЛ | 0:1 | |||
20:15 | РУСЕНБОРГ | ДАНДОЛК | 2:1 | |||
20:30 | КОПЕНГАГЕН | ЖИЛІНА | 1:2 | |||
20:30 | КУКЕС | ШЕРІФ | 2:1 | |||
21:00 | ЛУДОГОРЕЦ 1945 | ЖАЛЬГІРІС | 4:1 | |||
21:15 | МАРІБОР | ЗРІНСЬКІ | 1:1 | |||
21:30 | РЕД БУЛ ЗАЛЬЦБУРГ | ХІБЕРНІАНС | 3:0 | |||
21:45 | ЛЕГІЯ | МАРІЄХАМН | 6:0 | |||
21:45 | СЕЛТІК | ЛІНФІЛД | 4:0 | |||
22:15 | ГОНВЕД | ХАПОЕЛЬ БЕЕР-ШЕВА | 2:3 | |||