Ліга чемпіонів. Мессі вперше забив Буффону, "Спортинг" ледь не втратив перемогу над "Олімпіакосом"

"Барселона" і "Спортінг" очолили групу D.

У стартовому турі групового етапу Ліги Чемпіонів "Барселона" здобула впевнену перемогу над "Ювентусом" на своєму полі – 3:0.

На "Камп Ноу" дублем відзначився Ліонель Мессі, який вперше в кар'єрі забив легендарному Буффону.

Спершу лідер каталонців забив під завісу першого тайму (45). На 56-й хвилині перевагу господарів подвоїв Іван Ракітіч. А на 69-й хвилині свій другий гол в цій зустрічі забив Мессі. Рахунок 3:0 протримався до фінального свистка.

В іншому поєдинку групи D "Олімпіакос" вдома поступився "Спортингу" - 2:3.

Голом на старті поєдинку у "левів" відзначився Сейду Думбія (2). Ще по одному м'ячу на рахунку Желсона Мартінша (13) та Бруну Фернандеша (43).

Однак, під кінець другого тайму "Спортинг" ледь не втратив перемогу. Півзахисник грецької команди Феліпе Пардо відзначився дублем перед самісіньким фінальним свистком (89, 90+3). Однак, перемога все ж залишилася за португальцями.

У наступному турі "Спортинг" зустрінеться з "Барсою", "Ювентус" зіграє з "Олімпікос". Обидва матчі відбудуться 27 вересня.