Ліга націй-2018/19. Календар і час усіх матчів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перші матчі будуть зіграні 6-го вересня.

Восени 2018 року стартує новий міжнародний футбольний турнір Ліга націй.  55 європейських збірних розбиті на 4 Ліги (A, B, C, D), у кожній з яких сформовано по 4 групи.

Збірна України змагатиметься у В1, де її суперниками стали команди Словаччини та Чехії.

 

 

ВСЕ ПРО ЛІГУ НАЦІЙ ЧИТАЙТЕ ТУТ

 

1 ТУР

Четвер, 6 вересня

17:00 Казахстан – Грузія

21:45 Німеччина – Франція

21:45 Чехія – Україна

21:45 Уельс – Ірландія

21:45 Словенія – Болгарія

21:45 Норвегія – Кіпр

21:45 Латвія – Андорра

21:45 Вірменія – Ліхтенштейн

21:45 Гібралтар – Македонія

П’ятниця, 7 вересня

19:00 Азербайджан – Косово

21:45 Італія – Польща

21:45 Туреччина – Росія

21:45 Албанія – Ізраїль

21:45 Литва – Сербія

21:45 Румунія – Чорногорія

21:45 Фарерські острови – Мальта

Субота, 8 вересня

16:00 Північна Ірландія – Боснія і Герцеговина

19:00 Швейцарія – Ісландія

19:00 Фінляндія – Угорщина

19:00 Білорусь – Сан-Марино

21:45 Англія – Іспанія

21:45 Естонія – Греція

21:45 Люксембург – Молдова

________________________

2 ТУР

Неділя, 9 вересня

16:00 Україна – Словаччина

19:00 Данія – Уельс

19:00 Болгарія – Норвегія

19:00 Грузія – Латвія

19:00 Македонія – Вірменія

21:45 Франція – Нідерланди

21:45 Кіпр – Словенія

21:45 Ліхтенштейн – Гібралтар

Понеділок, 10 вересня

21:45 Португалія – Італія

21:45 Швеція – Туреччина

21:45 Шотландія – Албанія

21:45 Сербія – Румунія

21:45 Чорногорія – Литва

21:45 Андорра – Казахстан

21:45 Косово – Фарерські острови

21:45 Мальта – Азербайджан

Вівторок, 11 вересня

21:45 Ісландія – Бельгія

21:45 Іспанія – Хорватія

21:45 Боснія і Герцеговина – Австрія

21:45 Угорщина – Греція

21:45 Фінляндія – Естонія

21:45 Сан-Марино – Люксембург

21:45 Молдова – Білорусь

________________________

3 ТУР

Четвер, 11 жовтня

21:45 Польща – Португалія

21:45 Росія – Швеція

21:45 Ізраїль – Шотландія

21:45 Литва – Румунія

21:45 Чорногорія – Сербія

21:45 Фарерські острови – Азербайджан

21:45 Косово – Мальта

П’ятниця, 12 жовтня

21:45 Бельгія – Швейцарія

21:45 Хорватія – Англія

21:45 Австрія – Північна Ірландія

21:45 Греція – Угорщина

21:45 Естонія – Фінляндія

21:45 Білорусь – Люксембург

21:45 Молдова – Сан-Марино

Субота, 13 жовтня

16:00 Словаччина – Чехія

19:00 Норвегія – Словенія

19:00 Грузія – Андорра

19:00 Латвія – Казахстан

19:00 Вірменія – Гібралтар

21:45 Нідерланди – Німеччина

21:45 Ірландія – Данія

21:45 Болгарія – Кіпр

21:45 Македонія – Ліхтенштейн

________________________

ТУР 4

Неділя, 14 жовтня

16:00 Румунія – Сербія

19:00 Росія – Туреччина

19:00 Азербайджан – Мальта

19:00 Фарерські острови – Косово

21:45 Польща – Італія

21:45 Ізраїль – Албанія

21:45 Литва – Чорногорія

Понеділок, 15 жовтня

21:45 Ісландія – Швейцарія

21:45 Іспанія – Англія

21:45 Боснія і Герцеговина – Північна Ірландія

21:45 Естонія – Угорщина

21:45 Фінляндія – Греція

21:45 Білорусь – Молдова

21:45 Люксембург – Сан-Марино

Вівторок, 16 жовтня

17:00 Казахстан – Андорра

19:00 Вірменія – Македонія

21:45 Франція – Німеччина

21:45 Україна – Чехія

21:45 Ірландія – Уельс

21:45 Норвегія – Болгарія

21:45 Словенія – Кіпр

21:45 Латвія – Грузія

21:45 Гібралтар – Ліхтенштейн

________________________

5 ТУР

Четвер, 15 листопада

17:00 Казахстан – Латвія

21:45 Бельгія – Ісландія

21:45 Хорватія – Іспанія

21:45 Австрія – Боснія і Герцеговина

21:45 Угорщина – Естонія

21:45 Греція – Фінляндія

21:45 Сан-Марино – Молдова

21:45 Люксембург – Білорусь

П’ятниця, 16 листопада

21:45 Нідерланди – Франція

21:45 Словаччина – Україна

21:45 Уельс – Данія

21:45 Кіпр – Болгарія

21:45 Словенія – Норвегія

21:45 Андорра – Грузія

21:45 Гібралтар – Вірменія

21:45 Ліхтенштейн – Македонія

Субота, 17 листопада

16:00 Сербія – Чорногорія

19:00 Туреччина – Швеція

19:00 Азербайджан – Фарерські острови

19:00 Мальта – Косово

21:45 Італія – Португалія

21:45 Албанія – Шотландія

21:45 Румунія – Литва

________________________

6 ТУР

Неділя, 18 листопада

16:00 Англія – Хорватія

19:00 Північна Ірландія – Австрія

19:00 Молдова – Люксембург

19:00 Сан-Марино – Білорусь

21:45 Швейцарія – Бельгія

21:45 Угорщина – Фінляндія

21:45 Греція – Естонія

Понеділок, 19 листопада

19:00 Андорра – Латвія

19:00 Грузія – Казахстан

21:45 Німеччина – Нідерланди

21:45 Чехія – Словаччина

21:45 Данія – Ірландія

21:45 Болгарія – Словенія

21:45 Кіпр – Норвегія

21:45 Македонія – Гібралтар

21:45 Ліхтенштейн – Вірменія

Вівторок, 20 листопада

21:45 Португалія – Польща

21:45 Швеція – Росія

21:45 Шотландія – Ізраїль

21:45 Сербія – Литва

21:45 Чорногорія – Румунія

21:45 Косово – Азербайджан

21:45 Мальта – Фарерські острови 

Залиште свій коментар

Вибір редакції