55 збірних розподілили по 4 лігах відповідно до рейтингу УЄФА. У кожній лізі - по 4 групи.
Вже визначилися всі чотири учасники фінального турніру Ліги націй, який відбудеться 5-9 червня 2019 року. Жеребкування заплановано на 3 грудня.
Решта команд боролися за підвищення в класі і можливість пробитися на Євро-2020. У "стиках" Євро-2020 зіграють 16 переможців груп Ліги націй. Якщо хтось із них вже кваліфікувався на Євро, то його місце посяде наступна команда в лізі.
Переможці груп в лігах B, C і D йдуть на підвищення. Останні місця груп в лігах A, B і С вилітають в нижчу лігу.
Збірна України виграла свою групу та наступного року гратиме у Лізі А.
ЛІГА НАЦІЙ УЄФА-2018/19 |
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ |
1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР / 4 ТУР / 5 ТУР / 6 ТУР |
(жиром виділено учасників фінального турніру)
ЛІГА А
ГРУПА 1
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | НІДЕРЛАНДИ | 4 | 2 | 1 | 1 | 8-4 | 7 | |
2 | ФРАНЦІЯ | 4 | 2 | 1 | 1 | 4-4 | 7 | |
3 | НІМЕЧЧИНА | 4 | 0 | 2 | 2 | 3-7 | 2 |
ГРУПА 2
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ШВЕЙЦАРІЯ | 4 | 3 | 0 | 1 | 14-5 | 9 | |
2 | БЕЛЬГІЯ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9-6 | 9 | |
3 | ІСЛАНДІЯ | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-13 | 0 |
ГРУПА 3
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ПОРТУГАЛІЯ | 4 | 2 | 2 | 0 | 5-3 | 8 | |
2 | ІТАЛІЯ | 4 | 1 | 2 | 1 | 2-2 | 5 | |
3 | ПОЛЬЩА | 4 | 0 | 2 | 2 | 4-6 | 2 |
ГРУПА 4
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | АНГЛІЯ | 4 | 2 | 1 | 1 | 6-5 | 7 | |
2 | ІСПАНІЯ | 4 | 2 | 0 | 2 | 12-7 | 6 | |
3 | ХОРВАТІЯ | 4 | 1 | 1 | 2 | 4-10 | 4 |
ЛІГА В
ГРУПА 1
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | УКРАЇНА | 4 | 3 | 0 | 1 | 5-5 | 9 | |
2 | ЧЕХІЯ | 4 | 2 | 0 | 2 | 4-4 | 6 | |
3 | СЛОВАЧЧИНА | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-5 | 3 |
ГРУПА 2
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ШВЕЦІЯ | 4 | 2 | 1 | 1 | 5-3 | 7 | |
2 | РОСІЯ | 4 | 2 | 1 | 1 | 4-3 | 7 | |
3 | ТУРЕЧЧИНА | 4 | 1 | 0 | 3 | 4-7 | 3 |
ГРУПА 3
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА | 4 | 3 | 1 | 0 | 5-1 | 10 | |
2 | АВСТРІЯ | 4 | 2 | 1 | 1 | 3-2 | 7 | |
3 | ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ | 4 | 0 | 0 | 4 | 2-7 | 0 |
ГРУПА 4
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ДАНІЯ | 4 | 2 | 2 | 0 | 4-1 | 8 | |
2 | УЕЛЬС | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-5 | 6 | |
3 | ІРЛАНДІЯ | 4 | 0 | 2 | 2 | 1-5 | 2 |
ЛІГА С
ГРУПА 1
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ШОТЛАНДІЯ | 4 | 3 | 0 | 1 | 10-4 | 9 | |
2 | ІЗРАЇЛЬ | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-5 | 6 | |
3 | АЛБАНІЯ | 4 | 1 | 0 | 3 | 1-8 | 3 |
ГРУПА 2
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ФІНЛЯНДІЯ | 6 | 4 | 0 | 2 | 5-3 | 12 | |
2 | УГОРЩИНА | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-6 | 10 | |
3 | ГРЕЦІЯ | 6 | 3 | 0 | 3 | 4-5 | 9 | |
4 | ЕСТОНІЯ | 6 | 1 | 1 | 4 | 4-8 | 4 |
ГРУПА 3
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | НОРВЕГІЯ | 6 | 4 | 1 | 1 | 7-2 | 13 | |
2 | БОЛГАРІЯ | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-5 | 11 | |
3 | КІПР | 6 | 1 | 2 | 3 | 5-9 | 5 | |
4 | СЛОВЕНІЯ | 6 | 0 | 3 | 3 | 5-8 | 3 |
ГРУПА 4
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | СЕРБІЯ | 6 | 4 | 2 | 0 | 11-4 | 14 | |
2 | РУМУНІЯ | 6 | 3 | 3 | 0 | 8-3 | 12 | |
3 | ЧОРНОГОРІЯ | 6 | 2 | 1 | 3 | 7-6 | 7 | |
4 | ЛИТВА | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-16 | 0 |
ЛІГА D
ГРУПА 1
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ГРУЗІЯ | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | 16 | |
2 | КАЗАХСТАН | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-7 | 6 | |
3 | ЛАТВІЯ | 6 | 0 | 4 | 2 | 2-6 | 4 | |
4 | АНДОРРА | 6 | 0 | 4 | 2 | 2-9 | 4 |
ГРУПА 2
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | БІЛОРУСЬ | 6 | 4 | 2 | 0 | 10-0 | 14 | |
2 | ЛЮКСЕМБУРГ | 6 | 3 | 1 | 2 | 11-4 | 10 | |
3 | МОЛДОВА | 6 | 2 | 3 | 1 | 4-5 | 9 | |
4 | САН-МАРИНО | 6 | 0 | 0 | 6 | 0-16 | 0 |
ГРУПА 3
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | КОСОВО | 6 | 4 | 2 | 0 | 15-2 | 14 | |
2 | АЗЕРБАЙДЖАН | 6 | 2 | 3 | 1 | 7-6 | 9 | |
3 | ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ | 6 | 1 | 2 | 3 | 5-10 | 5 | |
4 | МАЛЬТА | 6 | 0 | 3 | 3 | 5-14 | 3 |
ГРУПА 4
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | МАКЕДОНІЯ | 6 | 5 | 0 | 1 | 14-5 | 15 | |
2 | ВІРМЕНІЯ | 6 | 3 | 1 | 2 | 14-8 | 10 | |
3 | ГІБРАЛТАР | 6 | 2 | 0 | 4 | 5-15 | 6 | |
4 | ЛІХТЕНШТЕЙН | 6 | 1 | 1 | 4 | 7-12 | 4 |
РОЗКЛАД ТУРІВ
1 ТУР
6-8 вересня
2 ТУР
9-11 вересня
3 ТУР
11-13 жовтня
4 ТУР
14-16 жовтня
5 ТУР
15-17 листопада
6 ТУР
18-20 листопада