Ліга націй. Бельгія вирвала перемогу над Швейцарією, Хорватія та Англія розійшлися миром

Дублем відзначився Ромелу Лукаку.

Збірна Бельгії в рамках 3-го туру Ліги націй перемогла Швейцарію з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок на 58-й хвилині матчу - Ромелу Лукаку отримав м'яч в чужому штрафному майданчику і ударом з лівої ноги пробив під воротарем.

Бельгія - Швейцарія
Reuters

Швейцарці відновили паритет вже у другій половині зустрічі - Маріо Гаврановіч відгукнувся на скидку від партнера, в один дотик переправивши ігровий знаряд у ворота Тібо Куртуа.

Reuters

Перемогу бельгійцям приніс все той же Лукаку в кінцівці гри. Форвард "Манчестер Юнайтед" завершив розкішну комбінацію своєї команди на 84-й хвилині.

Reuters

Таким чином, команда Роберто Мартінеса набрала 6 залікових пунктів й очолила групу. Швейцарці з 3 очками йдуть другими.

У паралельному матчі збірні Хорватії та Англії не змоги виявити сильнішого, розписавши нульову нічию.