Ліга націй. Швейцарія відвантажила шість сухих м'ячів у ворота Ісландії

Усі голи забили різні футболісти.

Збірна Швейцарії у рамках 1 туру групової стадії Ліги націй не залишила жодних шансів збірній Ісландії, розбивши їх з рахунком 6:0.

У першому таймі господарі лише двічі засмутили голкіпера гостей. Забитими голами відзначилися Стівен Цубер (13 хвилина) та Деніс Закарія (23).

Друга половина протистояння обернулася суцільним жахом для ісландської команди. З 53 до 82 хвилини Швейцарія чотири рази вразила сітку воріт Ханнеса Хальдоурссона.

Цього разу забивали Джердан Шачірі (53), Харіс Сеферовіч (67), Албіан Айєті (71) та Адмір Мехмеді (82).

Збірна Швейцарії забиває гол
Reuters
Футболісти збірної Швейцарії
Reuters

Таким чином, розгромивши Ісландію, Швейцарія очолила свою групу. Нагадаємо, що третьою збірною є Бельгія, яка у рамках контрольного спарингу знищила на виїзді Шотландію з рахунком 4:0.