Ліга націй. Збірна Чехії перед битвою з Україною здолала на виїзді Словаччину

Усі голи у матчі були проведені в другому таймі.

Збірна Чехії у рамках 3 туру групової стадії Ліги націй перемогла Словаччину на її полі з рахунком 2:1.

Усі основні події в матчі розгорнулися в другій половині зустрічі. На 52 хвилині Міхал Крменчік після передачі у виконанні Боржека Дочкала вивів гостей вперед.

Словаччина - Чехія
Reuters

Утім, за десять хвилини господарі відновили паритет у протистоянні - Марек Гамшик завдав потужного, а головне - точного удару з меж штрафної по воротах чехів. Голкіпер у цій ситуації виявився безсилим.

Reuters

Перемогу збірні Чехії приніс точний удар форварда Патріка Шика, який на 76 хвилині головою вдало замкнув передачу від усе того ж таки Дочкала.

Reuters

Таким чином, здолавши Словаччину, Чехія здобула свої перші бали у цьому турнірі. Що стосується словаків, то в їхньому активі після двох турів ще не має залікових очок. Свою наступну гру в Лізі націй команда Ярослава Шилгави проведе 16 жовтня. Їхнім суперником буде Україна.