Ліга націй. Збірна Франції здобула важку перемогу над Нідерландами

"Ле Бле" набрали вже чотири очки.

Збірна Франції у рамках 2 туру Ліги націй впоралася в рідних стінах зі збірною Нідерландів з рахунком 2:1.

Команда Дідьє Дешама першою відкрила рахунок у цьому протистоянні - Кіліан Мбаппе вивів свою команду вперед після вдалого пасу у виконанні Блеза Матюїді. Цей гол стався на 13 хвилині зустрічі.

Наступного взяття воріт вболівальникам довелося чекати вже у другій половині гри. Несподівано для багатьох забили гості - Райан Бабель відновив паритет у матчі після передачі від Кенні Тете. На табло була 67 хвилина.

Радість футболістів збірної Нідерландів
Reuters

Утім, вже за вісім хвилин чинні Чемпіони світу знову відзначилися у сітці воріт "ораньє" - форвард господарів Олівьє Жиру потужним ударом вколотив ігровий знаряд точно за призначенням, принісши таким чином своїй команді три очки.

Радість футболістів збірної Франції
Reuters

Перегравши Нідерланди, "Ле Бле" після двох турів мають у своєму активі чотири бали. Що стосується підопічних Рональда Кумана, то вони ще не мають залікових пунктів. Зазначимо, що Нідерланди провели лише один поєдинок.