Ліга націй. Збірна Франції здобула важку перемогу над Нідерландами

"Ле Бле" набрали вже чотири очки.

Збірна Франції у рамках 2 туру Ліги націй впоралася в рідних стінах зі збірною Нідерландів з рахунком 2:1.

Команда Дідьє Дешама першою відкрила рахунок у цьому протистоянні - Кіліан Мбаппе вивів свою команду вперед після вдалого пасу у виконанні Блеза Матюїді. Цей гол стався на 13 хвилині зустрічі.

Наступного взяття воріт вболівальникам довелося чекати вже у другій половині гри. Несподівано для багатьох забили гості - Райан Бабель відновив паритет у матчі після передачі від Кенні Тете. На табло була 67 хвилина.

Утім, вже за вісім хвилин чинні Чемпіони світу знову відзначилися у сітці воріт "ораньє" - форвард господарів Олівьє Жиру потужним ударом вколотив ігровий знаряд точно за призначенням, принісши таким чином своїй команді три очки.

Перегравши Нідерланди, "Ле Бле" після двох турів мають у своєму активі чотири бали. Що стосується підопічних Рональда Кумана, то вони ще не мають залікових пунктів. Зазначимо, що Нідерланди провели лише один поєдинок.