Ліга націй. Збірна Іспанії у вольовому стилі перемогла на виїзді Англію

Усі голи були забиті в першому таймі.

Збірна Іспанії в рамках 1 туру Ліги націй здолала Англію на її полі з рахунком 2:1.

Першими відкрили рахунок у протистоянні господарі. Форвард "Трьох левів" Маркус Рашфорд на 11 хвилині після вишуканої передачі у виконанні Люка Шоу спокійно переграв голкіпера "Фурії рохи" та вивів таким чином свою команду вперед.

Маркус Рашфорд забива гол, Англія-Іспанія
Reuters

Утім, вже за дві хвилини гості зуміли відновити паритет у протистоянні. Сауль Ньігес, отримавши пас від Родріго, зробив рахунок на табло знову нічийним.

Сауль Ньігес забиває гол, Англія - Іспанія
Reuters

На 32 хвилині гості вперше у матчі зуміли вийти вперед - Родріго цього разу виступав у ролі бомбардира та замкнув навіс зі штрафного від Тьяго Алькантари.

Родріго забиває гол, Англія - Іспанія
Reuters

На 53 хвилині проблеми англійців продовжилися - Люк Шоу отримав важку травму після зіткнення з Дані Карвахалем. Захисник господарів лише за допомогою лікарів зумів покинути межі поля.

Англія - Іспанія, травма Люка Шоу
Reuters

Англійці ще мали шанси для взяття воріт, проте цього вечора пощастило саме гостям. Нагадаємо, що у цій групі також виступає ще й фіналіст ЧС-2018 - збірна Хорватії. "Картаті" нещодавно розписали результативну нічию з Португалією - 1:1.