Ліга націй. Збірна Португалії у драматичному матчі обіграла Польщу

Чинні чемпіони Європи впоралися без Роналду.

Збірна Португалії в рамках 3-го туру Ліги націй здобула видовищну перемогу над Польщею з рахунком 3:2.

Підопічні Єжи Бженчика першими відкрили рахунок у протистоянні - Кріштоф Пьонтек забив ударом головою після подачі з кутового на 18-й хвилині.

Польща - Португалія
Reuters

Португальці відновили паритет на 31-й хвилині - Андре Сілва, залишившись один у штрафному майданчику, переправив м'яч до сітки воріт.

Reuters

Команді Фернанду Сантуша вдалося ще до перерви вийти уперед - автоголом відзначився Каміль Глік.

Reuters

У другому таймі чинні чемпіони Європи забили втретє - Бернарду Сілва змістився з правого флангу в центр та класним ударом прошив Лукаша Фаб'янскі.

На 77-й хвилині поляки відновили інтригу в поєдинку - Якуб Блащіковскі прекрасним ударом з дальньої відстані засмутив воротаря гостей.

Reuters

Після пропущеного м'яча португальці активізувалися й могли ще забити двічі, але Бруно не вистачило точності, а після удару Ренату Санчеша ігровий знаряд зі стрічки воріт виніс Томаш Кендзьора.

Завдяки перемозі підопічні Сантуша набрали 6 очок й продовжили очолювати групу. Польща з одним заліковим пунктом ділить з Італією другу та третю сходинки.