"Олімпік" вилетів, "Олександрія" йде далі.
27 липня та 2/3 серпня відбулися матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.
"Олександрія" пройшла румунську "Астру" (0:0, 1:0), а ось "Олімпік" поступився за сумою двох матчів грецькому ПАОКу (1:1, 0:2).
ЛІГА ЄВРОПИ-2017/18 | ||||||
3-й кваліфай-раунд | ||||||
ПЕРШІ МАТЧІ | ||||||
Четвер, 27 липня | ||||||
19:00 | МЛАДА-БОЛЕСЛАВ | ШКЕНДЕРБЕУ | 2:1 | |||
19:30 | ОЛІМПІК ДОНЕЦЬК | ПАОК | 1:1 | |||
19:30 | ТРАКАЙ | ШКЕНДІЯ | 2:1 | |||
19:45 | МАККАБІ Т-А | ПАНІОНІОС | 1:0 | |||
20:00 | СУДУВА | СЬОН |
3:0 |
|||
20:00 |
АІК | БРАГА | 1:1 | |||
20:00 | АЕК ЛАРНАКА | ДИНАМО МІНСЬК | 2:0 | |||
20:00 | УТРЕХТ | ЛЕХ | 0:0 | |||
20:00 | ЕСТЕРСУНД | ФОЛА | 1:0 | |||
20:00 | ШТУРМ | ФЕНЕРБАХЧЕ | 1:2 | |||
20:00 | КРАСНОДАР | ЛЮНГБЮ | 2:1 | |||
20:00 | ПСВ | ОСІЄК | 0:1 | |||
20:30 | БНЕЙ-ІЄГУДА | ЗЕНІТ | 0:2 | |||
20:30 | БОТЕВ | МАРІТІМУ | 0:0 | |||
20:30 | АСТРА | ОЛЕКСАНДРІЯ | 0:0 | |||
20:30 | ДИНАМО БУХАРЕСТ | АТЛЕТИК | 1:1 | |||
21:00 | БРОНДБЮ | ХАЙДУК СПЛІТ | 0:0 | |||
21:00 | У КРАЙОВА | МІЛАН | 0:1 | |||
21:00 | АРКА | МІТЬЮЛЛАНД | 3:2 | |||
21:30 | ЦРВЕНА ЗВЄЗДА | СПАРТА ПРАГА | 2:0 | |||
21:30 | ГЕНТ | АЛЬТАХ | 1:1 | |||
21:30 | БОРДО | ВІДЕОТОН | 2:1 | |||
21:30 | ПАНАТІНАЇКОС | ГАБАЛА | 1:0 | |||
21:45 | ОЛІМПІК МАРСЕЛЬ | ОСТЕНДЕ | 4:2 | |||
21:45 | АБЕРДІН | АПОЛЛОН ЛІМАСОЛ | 2:1 | |||
21:45 | ДИНАМО ЗАГРЕБ | ОДД | 2:1 | |||
22:05 | ФРАЙБУРГ | ДОМЖАЛЕ | 1:0 | |||
22:05 | ЕВЕРТОН | РУЖОМБЕРОК | 1:0 | |||
22:05 | АУСТРІЯ ВІДЕНЬ | АЕЛ | 0:0 | |||
МАТЧІ-ВІДПОВІДІ | ||||||
Середа, 2 серпня | ||||||
19:00 | АЕЛ | АУСТРІЯ ВІДЕНЬ | 1:2 | |||
19:00 | СЬОН | СУДУВА | 1:1 | |||
Четвер, 3 серпня | ||||||
23:00 | БРАГА | АІК | _:_ | |||
21:45 | РУЖЕМБЕРОК | ЕВЕРТОН | 0:1 | |||
20:00 | ОЛЕКСАНДРІЯ | АСТРА | 1:0 | |||
21:30 | АЛЬТАХ | ГЕНТ | 3:1 | |||
20:00 | ГАБАЛА | ПАНАТІНАЇКОС | 1:2 | |||
18:00 | ДИНАМО МІНСЬК | АЕК ЛАРНАКА | 1:1 | |||
18:00 | ШКЕНДІЯ | ТРАКАЙ | 3:0 | |||
19:30 | ОДД | ДИНАМО ЗАГРЕБ | 0:0 | |||
20:00 | ЗЕНІТ | БНЕЙ-ІЄГУДА | 0:1 | |||
20:00 | СПАРТА ПРАГА | ЦРВЕНА ЗВЄЗДА | 0:1 | |||
20:00 | АПОЛЛОН ЛІМАСОЛ | АБЕРДІН | 2:0 | |||
20:00 | ВІДЕОТОН | БОРДО | 1:0 вг |
|||
20:30 | ФОЛА | ЕСТЕРСУНД | 1:2 | |||
20:30 | ФЕНЕРБАХЧЕ | ШТУРМ | 1:1 | |||
20:45 | ЛЮНГБЮ | КРАСНОДАР | 1:3 | |||
21:00 | ПАОК | ОЛІМПІК ДОНЕЦЬК | 2:0 | |||
21:00 | ШКЕНДЕРБЕУ | МЛАДА-БОЛЕСЛАВ | 1:1 4:2 п |
|||
21:15 | ЛЕХ | УТРЕХТ | 2:2 вг |
|||
21:30 | ДОМЖАЛЕ | ФРАЙБУРГ | 2:0 | |||
21:30 | ХАЙДУК СПЛІТ | БРОНДБЮ | 2:0 | |||
21:30 | МІТЬЮЛЛАНД | АРКА | 2:1 вг |
|||
21:45 | ОСТЕНДЕ | ОЛІМПІК МАРСЕЛЬ | 0:0 | |||
21:45 | МІЛАН | У КРАЙОВА | 2:0 | |||
21:45 | АТЛЕТИК | ДИНАМО БУХАРЕСТ | 3:0 | |||
21:45 | ОСІЄК | ПСВ | 1:0 | |||
22:00 | ПАНІОНІОС | МАККАБІ Т-А | 0:1 | |||
22:30 | МАРІТІМУ | БОТЕВ | 2:0 | |||