Всі результати матчів третього туру групового турніру Ліги Європи.
ЛІГА ЄВРОПИ
Груповий турнір
1 ТУР | 2 ТУР |
3 ТУР |
4 ТУР | 5 ТУР | 6 ТУР |
20 ЖОВТНЯ | |||||
Група A |
|||||
Рефері: Тоні Асумяя (Фінляндія) – Стадіон: "Тумба", Салоніки | |||||
22:05 | ПАОК (Греція) | "Шемрок Роверс" (Ірландія) | 2:1 |
||
1:0 Костін Лазер, 12 Попередження: Мірослав Шнауцнер, 48 - Стівен О'Доннелл, 43; Енді Стівенс, 57; Карл Шеппард, 65; Біллі Деннехі, 76 |
|||||
Рефері: Жорж Соуза (Португалія) – Стадіон: "Уайт Харт Лейн", Лондон | |||||
22:05 | "Тоттенхем Хотспур" (Англія) | "Рубін" (Росія) | 1:0 |
||
1:0 Роман Павлюченко, 33 Попередження: - Роман Шаронов, 32; Сальваторе Боккетті, 34; Олексій Єрьоменко, 82 |
|||||
Група B |
|||||
Рефері: Лоран Дюамель (Франція) – Стадіон: "Ганновер", Ганновер | |||||
22:05 | "Ганновер" (Німеччина) | "Копенгаген" (Данія) | 2:2 | ||
1:0 Крістіан Пандер, 29 Попередження: Крістіан Гріннхейм, 72; Томас Делані, 81 |
|||||
Рефері: Саймон Лі Еванс (Уельс) – Стадіон: "Моріс Дюфрен", Льєж | |||||
22:05 | "Стандард" (Бельгія) | "Ворскла" (Україна) | 0:0 | ||
--- ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ --- |
|||||
Група C |
|||||
Рефері: Сергій Карасьов (Росія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів | |||||
22:05 | "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) | ПСВ (Нідерланди) | 0:1 | ||
0:1 Жоржиньо Війнальдум, 70 - пенальті Попередження: Мірко Оремуш, 68; Маріо Печалка, 69; Шай Абутбуль, 85 - Ола Тойвонен, 86 |
|||||
Рефері: Фернандо Тейшейра Вітьєнес (Іспанія) – "Націонал Арена", Бухарест | |||||
22:05 | "Рапід" (Румунія) | "Легія" (Польща) | 0:1 | ||
0:1 Мирослав Радович, 73 Попередження: - Якуб Вавжиняк, 49 |
|||||
Група D |
|||||
Рефері: Павел Гіл (Польща) – Стадіон: "Летцигрунд", Цюрих |
|||||
22:05 | "Цюрих" (Швейцарія) | "Лаціо" (Італія) | 1:1 | ||
0:1 Джузеппе Скуллі, 22 Попередження: - Лорік Кана, 38; Матузалем, 88 |
|||||
Рефері: Клеман Турпен (Франція) – Стадіон: "Жозе Алваладе", Лісабон | |||||
22:05 | "Спортинг" (Лісабон, Португалія) | "Васлуй" (Румунія) | 2:0 | ||
1:0 Евалдо, 43 Попередження: Фабіан Рінаудо, 80 - Пауль Папп, 17; Мілош Павлович, 23; Живко Міланов, 35 Вилучення: Уеслі Лопес, 38 |
|||||
Група E |
|||||
Рефері: Милорад Мажич (Сербія) – Стадіон: "Динамо" ім. Валерія Лобановського, Київ | |||||
22:05 | "Динамо" (Київ, Україна) | "Бешикташ" (Туреччина) | 1:0 | ||
Рефері: Анастасіос Какос (Греція) – Стадіон: "Британія", Сток-он-Трент | |||||
22:05 | "Сток Сіті" (Англія) | "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) | 3:0 | ||
1:0 Джонс Кенвайн, 12 Попередження: Кемерон Джером, 33; Роберт Хут, 69 - Дор Міха, 78; Роберто Колаутті, 78 Вилучення: Кемерон Джером, 43 - Йоав Зів, 55 |
|||||
Група F |
|||||
Рефері: Лі Проберт (Англія) – Стадіон: "Пасієнки", Братислава | |||||
22:05 | "Слован" (Словаччина) | ПСЖ (Франція) | 0:0 | ||
Попередження: Карім Гуеде, 70; Філіп Себо, 78 - Клеман Шантом, 49; Сьяка Тьєне, 73; Дієго Лугано, 81 Вилучення: Клеман Шантом, 63; Сьяка Тьєне, 80 |
|||||
Рефері: Іван Бебек (Хорватія) – Стадіон: "Сан-Мамес", Більбао | |||||
22:05 | "Атлетик" (Іспанія) | "Зальцбург" (Австрія) | 2:2 | ||
0:1 Роман Валлнер, 30 Попередження: Андер Еррера, 70 - Зімон Ціоммер, 17; Леонардо, 44; Едвард Густафссон, 57; Расмус Ліндгрен, 61; Ібраїм Секаг'я, 69; Роман Валлнер, 77; Петрі Пасанен, 89 Вилучення: Расмус Ліндгрен, 75 |
|||||
Група G | |||||
Рефері: Александру Дан Тудор (Румунія) – "АЗ-Стадіон", Алкмар | |||||
20:00 | АЗ (Нідерланди) | "Аустрія" (Австрія) | 2:2 | ||
0:1 Дірк Марселліс, 19 - автогол Попередження: Ніклас Мойсандер, 13; Понтус Вернблум, 42; Сімон Поульсен, 90+3 Вилучення: Ніклас Мойсандер, 90+2 |
|||||
Рефері: Фірат Айдінус (Туреччина) – Стадіон: "Мальме", Мальме | |||||
20:00 | "Мальме" (Швеція) | "Металіст" (Україна) | 1:4 |
||
--- ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ --- |
|||||
Група H | |||||
Рефері: Даніеле Орсато (Італія) – Стадіон: "Ян Брейдель", Брюгге | |||||
20:00 | "Брюгге" (Бельгія) | "Бірмінгем Сіті" (Англія) | 1:2 |
||
1:0 Джозеф Акпала, 3 Попередження: Джонатан Блондель, 31; Нікі Цимлінг, 68 - Нікола Жигіч, 35; Джонатан Спектор, 76; Уейд Еліотт, 82 |
|||||
Рефері: Стефан Штудер (Швейцарія) – Стадіон: "Людськи врт", Марибор | |||||
20:00 | "Марибор" (Словенія) | "Спортинг" (Брага, Португалія) | 1:1 |
||
1:0 Агім Ібраїмі, 14 Попередження: Зоран Лесяк, 64; Деян Трайковськи, 66; Деян Мезга, 77 - Алан, 57; Джамаль, 84 |
|||||
Група I | |||||
Рефері: Алон Єфет (Ізраїль) – Стадіон: "Фріулі", Удіне | |||||
20:00 | "Удінезе" (Італія) | "Атлетико" (Іспанія) | 2:0 |
||
1:0 Медхі Бенатія, 88 Попередження: Еммануель Баду, 58; Даніло, 62 - Габріель Фернандес, 73; Пауло Ассунсао, 84 |
|||||
Рефері: Роберт Малек (Польща) – Стадіон: "Рут-де-Лор'ян", Ренн | |||||
20:00 | "Ренн" (Франція) | "Селтик" (Шотландія) | 1:1 |
||
1:0 Ча Ду Рі, 30 - автогол 2:0 Джо Ледлі, 70 |
|||||
Група J |
|||||
Рефері: Лука Банті (Італія) – Стадіон: ГСП, Нікосія |
|||||
20:00 | АЕК (Ларнака, Кіпр) | "Шальке" (Німеччина) | 0:5 |
||
0:1 Льюїс Холтбі, 23 (Джермейн Джоунс) |
|||||
Рефері: Даніель Стальхаммар (Швеція) – Стадіон: "Кір'ят-Еліазер", Хайфа | |||||
20:00 | "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) | "Стяуа" (Румунія) | 5:0 |
||
1:0 Веаам Амаша, 10 Попередження: Сейду Яхая, 23 - Ясмін Латовлевічі, 24; Леандро Тату, 56 Вилучення: Ерік Космін Бікфалві, 37; Валентин Ілієв, 64 |
|||||
Група K |
|||||
Рефері: Мартін Ганссон (Швеція) – Стадіон: "Мійський", Краків | |||||
20:00 | "Вісла" (Польща) | "Фулхем" (Англія) | 1:0 |
||
1:0 Давід Бітон, 60 Попередження: Івица Ілієв, 2; Осман Чавес, 27 Вилучення: Осман Чавес, 87 - Мусса Дембеле, 29 |
|||||
Рефері: Давід Фернандес Борбалан (Іспанія) – Стадіон: "Оденсе", Оденсе | |||||
20:00 | "Оденсе" (Данія) | "Твенте" (Нідерланди) | 1:4 |
||
0:1 Воут Брама, 13 Попередження: Ерік Джемба-Джемба, 41 - Дуайт Тьєндаллі, 45 |
|||||
Група L |
|||||
Рефері: Пол ван Букель (Нідерланди) – Стадіон: "Локомотив", Москва | |||||
19:00 | "Локомотив" (Росія) | АЕК (Афіни, Греція) | 3:1 | ||
1:0 Дмитро Сичов, 47 Попередження: Сеніяд Ібрічіч, 62; Мануель Да Коста, 75 - Хосе Карлос, 67 |
|||||
Рефері: Алан Келлі (Ірландія) – Стадіон: "Арнольд Шварценеггер", Грац | |||||
20:00 | "Штурм" (Австрія) | "Андерлехт" (Бельгія) | 0:2 |
||
0:1 Гійом Жийє, 66 Попередження: Томас Бюргшталлер, 19; Мілан Дудич, 64 - Матіас Суарес, 23; Лукас Білья, 70; Мілан Йованович, 82 Вилучення: Томас Бюргшталлер, 67 |
Дивіться також:
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи
Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України