Визначилися учасники останнього відбіркового етапу турніру.
4 серпня відбулися матчі-відповіді третього кваліфай-раунду Ліги Європи, за підсумками яких стали відомі всі учасники раунду плей-оф.
Обидві наші команди - "Ворскла" та "Олександрія" - покинули турнір.
Жеребкування лей-оф відбудеться 5 серпня о 14:00 за Києвом.
Участь у жеребі візьме і донецький "Шахтар", який вилетів з Ліги чемпіонів.
Чорним виділено команди, які вийшли у плей-оф
СЛОВАН Ліберець Чехія |
__2:0__ 2:1 пм* (відбувся 3 серпня) |
АДМІРА Медлінг Австрія |
МІТЬЮЛЛАНД Данія |
__1:1 дч_ 1:0 пм |
ВІДЕОТОНУгорщина |
ХІКФінляндія |
__0:2__ 2:1 пм |
ГЕТЕБОРГ Швеція |
НИММЕКалью Естонія |
__0:2__ 0:1 пм |
ОСМАНЛИСПОР Туреччина |
СПАРТАК Трнава Словаччина |
0:1__ 1:0 пм |
АУСТРІЯ Відень Австрія |
СПАРТАК Москва Росія |
__0:1__ 1:1 пм |
АЕК Ларнака Кіпр |
КРАСНОДАР Росія |
__3:1___ 3:0 пм |
БІРКІРКАРА Мальта |
ЯНІНА Греція |
__1:2__ 0:1 пм |
АЗ Алкмаар Нідерланди |
БЕЙТАР Ізраїль |
__3:0__ 1:1 пм |
ЕЛГАВА Латвія |
ВОРСКЛА Полтава Україна |
_2:3_ 0:0 пм |
ЛОКОМОТИВА Загреб Хорватія |
АІК Швеція |
__0:2__ 0:1 пм |
ПАНАТІНАЇКОС Греція |
ГАБАЛА Азербайджан |
__1:0__ 1:1 пм |
ЛІЛЛЬ Франція |
МЛАДА-БОЛЕСЛАВ Чехія |
__1:0__ 0:2 пм |
ШКЕНДІЯ Македонія |
АРОКА Португалія |
__0:0__ 1:1 пм |
ХЕРАКЛЕС Нідерланди |
АПОЛЛОН Лімасол Кіпр |
__3:3__ 1:2 пм |
ГРАССХОППЕРС Швейцарія |
СЕНДЕРЮСКЕ Данія |
__1:1__ 2:1 пм |
ЗАГЛЕМБЕ Польща |
МАККАБІ Тель-Авів Ізраїль |
__2:1__ 3:1 пм |
ПАНДУРІЙ Румунія |
ДИНАМО Мінськ Білорусь |
__0:2__ 1:1 пм |
ВОЙВОДІНА Сербія |
АЕК Афіни Греція |
__0:1__ 0:0 пм |
СЕНТ-ЕТЬЄН Франція |
БРОНДБЮ Данія |
__3:1__ 0:1 пм |
ГЕРТА Німеччина |
РІЄКА Хорватія |
__2:2__ 0:0 пм |
ІСТАНБУЛ Башакшехір Туреччина |
МАРИБОР Словенія |
__1:0__ 1:1 пм |
АБЕРДІН Шотландія |
ВІІТОРУЛКонстанца Румунія |
__0:0__ 0:5 пм |
ГЕНТ Бельгія |
ХАЙДУК Спліт Хорватія |
__3:1__ 3:0 пм |
ОЛЕКСАНДРІЯУкраїна |
САССУОЛО Італія |
__3:0__ 1:1 пм |
ЛЮЦЕРН Швейцарія |
КОРК СІТІ Ірландія |
__1:2__ 0:1 пм |
ГЕНК Бельгія |
ВЕСТ ХЕМ ЮНАЙТЕД Англія |
__3:0__ 1:2 пм |
ДОМЖАЛЕ Словенія |
РІУ АВЕ Португалія |
__1:1__ 0:0 пм |
СЛАВІЯ Прага Чехія |
РАПІД Відень Австрія |
__3:0__ 0:0 пм |
ТОРПЕДО Жодіно Білорусь |
*пм - перший матч
дч - додатковий час