Ліга Європи. Результати жеребкування 3-го кваліфай-раунду

Матчі відбудуться 27 липня та 3 серпня.

14-го липня у Ньоні відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи-2017/18.

За результатами жеребкування стало відомо з ким зіграють "Олександрія" та "Олімпік".

Олександрійці зустрінуться з "Астрою" чи "Зірею". Донецький клуб зіграє проти ПАОКа.

Матчі відбудуться 27 липня та 3 серпня.

Нагадаємо, наступного тижня ще будуть зіграні матчі-відповіді другого кваліфай-раунду.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ

ПСВ (NED) - "Осієк" (CRO) / "Люцерн" (SUI)

"Норчепінг" (SWE) / "Тракай" (LTU) - "Шкендія" (MKD) / ХІК (FIN)

"Краснодар" (RUS) - "Слован" (SVK) / "Люнгбю" (DEN)

"Штурм" (AUT) / "Младость" Подгориця (MNE) - "Фенербахче" (TUR)

"Панатінаїкос" (GRE) - "Габала" (AZE) / "Ягеллонія" (POL)

"Шемрок Роверс" (IRL) / "Млада-Болеслав" (CZE) - "Кайрат" (KAZ) / "Шкендербеу" (ALB)

"Аустрія" (AUT) - "Прогрес" (LUX) / АЕЛ (CYP)

"Динамо" Загреб (CRO) - "Вадуц" (LIE) / "Одд" (NOR)

"Динамо" Бухарест (ROU) - "Атлетик" (ESP)

"Олімпік" Донецьк (UKR) - ПАОК (GRE)

"Арка" (POL) - "Ференцварош" (HUN) / "Мідтьюлланд" (DEN)

"Естерсунд" (SWE) / "Галатасарай" (TUR) - "Інтер" Баку (AZE) / "Тола" (LUX)

"Бордо" (FRA) - "Нимме Калью" (EST) / "Відеотон" (HUN)

"Маккабі" Тель-Авів (ISR) / "КР Рейк'явік" (ISL) - "Паніоніос" (GRE) / "Горіца" (SVN)

"Валлетта" (MLT) / "Утрехт" (NED) - "Гаугесун" (NOR) / "Лех" (POL)

"Університатя Крайова" (ROU) - "Мілан" (ITA)

"Брондбю" (DEN) / "Вааса" (FIN) - "Хайдук" (CRO) / "Левскі" (BUL)

"Гент" (BEL) - "Альтах" (AUT) / "Динамо" Брест (BLR)

"Астра" (ROU) / "Зирян" (AZE) - "Олександрія" (UKR)

"Евертон" (ENG) - "Ружомберок" (SVK) / "Бранн" (NOR)

"Абердін" (SCO) / "Широкі Брієг" (BIH) - "Аполлон" (CYP) / "Зоря" Бєльці (MDA)

"Іртиш" (KAZ) / "Црвена Звезда" (SRB) - "Спарта" Прага (CZE)

"Ботев" (BUL) / "Бейтар" Єрусалим (ISR) - "Марітіму" (POR)

"Зеніт" (RUS) - "Тренчин" (SVK) / "Бней-Ієгуда" (ISR)

"Олімпік" (FRA) - "Остенде" (BEL)

"Фрайбург" (GER) - "Валюр" (ISL) / "Домжале" (SVN)

АЕК Ларнака (CYP) / "Корк Сіті" (IRL) - "Работнічкі" (MKD) / "Динамо" Мінськ (BLR)

"Железнічар" (BIH) / АІК (SWE) - "Брага" (POR)

"Лієпая" (LVA) / "Судува" (LTU) - "Сьон" (SUI)

Залиште свій коментар

Наступна публікація