Лігу чемпіонів можуть відмінити через кризу

Хокейна Ліга чемпіонів може не відбутися в сезоні 2009/10.

Хокейна Ліга чемпіонів, в якій беруть участь провідні клуби Європи, може не відбутися в сезоні 2009/10. Такий варіант розвитку подій, з огляду на світову економічну кризу, допускає президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель.

Ліга чемпіонів була вперше проведена в сезоне-2008/09 під егідою ІІХФ. Її переможцем став швейцарський "Цюріх", який у фіналі обіграв чемпіона Росії - магнітогорський "Металург".

"На даний момент у нас є дві групи можливих інвесторів, проте вони ще не сформулювали свої пропозиції, оскільки фінансова ситуація у світі дуже непроста, - заявив Фазель на прес-конференції в Берні. - Ми дали їм 30 днів зробити свої пропозиції, після чого ми вирішимо, чи буде в наступному сезоні проведена Ліга чемпіонів".

"Я дуже сподіваюся, що ми зуміємо знайти рішення, але якщо нам на якийсь час доведеться відкласти проведення Ліги чемпіонів, ми це зробимо", - додав президент ІІХФ, який повідомив, що остаточне рішення має бути прийнято до 10 червня.

За словами Фазеля, до складу однієї з цих двох груп можливих інвесторів входить Національна хокейна ліга (NHL). В іншу входить російська компанія "Газпром", яка в минулому сезоні була генеральним спонсором хокейної Ліги чемпіонів.

Читайте також:

Росія - чемпіон світу з хокею

Чемпіонат світу-2014 пройде у Білорусі

На Чемпіонаті світу обікрали російських хокеїстів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: