Лігу чемпіонів скасовано через фінансову кризу

Турнір відновиться не раніше, ніж через рік, причому в ньому можуть взяти участь клуби НХЛ.

Міжнародна федерація хокею (IIHF) прийняла рішення відмовитися від розіграшу Ліги чемпіонів в сезоні-2009/10 у зв'язку з фінансовими труднощами. Зазначимо, що такий варіант розвитку подій президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель припустив ще у травні.

Турнір відновиться не раніше, ніж через рік, причому в ньому можуть взяти участь клуби НХЛ.

"Після багатомісячних переговорів ми прийшли до висновку, що краще відкласти розиграш хокейної Ліги чемпіонів на сезон-2010/11, - йдеться в офіційній заяві голови IIHF Рене Фазеля. - Інвестори несподівано відмовилися від своїх зобов'язань за трирічними домовленостями, що стало наслідком всесвітньої економічної рецесії. З огляду на поточну економічну ситуацію, ми вважаємо, що відповідні умови для проведення турніру з'являться лише через рік".

"Ми приносимо найглибші вибачення всім уболівальникам і клубам, які завоювали право брати участь у Лізі чемпіонів у наступному році, - йдеться в заяві. - Рішення далося нам важко, але ми обов'язково повернемося і будемо сильнішими, ніж раніше. Ми продовжимо переговори з НХЛ, представники якої висловили зацікавленість в участі у Лізі чемпіонов-2010/11".

"Формат та інфраструктура Ліги чемпіонів створюють передумови для розвитку міжнародного хокею, - заявив комісар НХЛ Гері Беттмен. - Ми повідомили IIHF про наше бажання надати ресурси й стратегічну допомогу в досягненні цієї мети".

Від України в Лізі чемпіонів повинен був прийняти участь чемпіон України – ХК "Сокіл".

Читайте також:

Руслан Федотенко - дворазовий переможець Кубка Стенлі

Збірну України очолить іноземець

Чемпіонат світу-2010 з хокею пройде в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: