Тим часом донецький "Шахтар" змушений грати на харківському стадіоні.

Один з ватажків бойовиків "ДНР" Денис Пушилін відвідав у Донецьку стадіон футбольного клубу "Шахтар", який належить українському олігарху Ринату Ахметову.

Про це він розповів у своєму Facebook і оприлюднив світлини з "екскурсії".

Разом з іншими очільниками незаконного утворення він посидів на командних кріслах біля поля, пограв у настільний футбол, пройшовся трибунами арени, яку донецький клуб був змушений покинути після того, як бойовики окупували українське місто.

Пушилін написав, що на стадіон від 1 березня "була введена зовнішня адміністрація" і бойовики збираються відновлювати "нормальне функціонування стадіону після обстрілу в 2014 році".

"Донбас Арена" була і залишається надбанням нашого футбольного краю. І, незважаючи на всі складнощі відновлення її роботи, ми докладемо максимум зусиль, щоб зберегти колектив і енергетику цього стадіону", - написав ватажок бойовиків у соцмережі.

Нагадаємо, у травні 2016 року, перед від'їздом національної збірної з футболу на Євро-2016 президент Петро Порошенко заявив, що українці мають усі можливості найближчим часом співати гімн України на стадіоні у Донецьку під жовто-блакитними кольорами. 

Залиште свій коментар