Лісткевич: в Україні Євро-2012 пройде на нижчому рівні

Екс-глава Польського футбольного союзу Міхал Лісткевич заявив, що у Польщі Євро-2012 пройде на кращому рівні, ніж в Україні.

Колишній керівник Польського футбольного союзу Міхал Лісткевич заявив, що у Польщі Євро-2012 пройде на кращому рівні, ніж в Україні. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Przegląd Sportowy".

"Без сумніву, українська частина турніру у багатьох відношеннях пройде на нижчому рівні. Як польські потяги не дотягують до французьких, так само українські не витримують порівняння з польськими. Але українці роблять дуже багато, а в питаннях промоції наразі навіть випереджають нас", - відзначив Лісткевич.

"Ось на CNN за кілька днів показали дуже багато матеріалу про Україну, її розвиток. У них цікаве гасло: Євро відновив посмішки на їхніх обличчях, які протягом багатьох років були сумними. Хоча й ми можемо будь-коли почати промоцію Польщі.

З іншого боку, я повинен вам сказати, що я говорив з одним бразильцем і він каже, що Євро дасть великі можливості для обох наших країн. Для них, Польща, пов'язаних із трьома гаслами: Папа Римський Іоанн Павло ІІ, Лех Валенса, і Євро. Цікаво, що вони думають, що Польща перебуває на більш високому рівні розвитку, ніж Бразилія, хоча це дуже потужна країна. Як бачите, іноді ми себе недооцінюємо", - додав Лісткевич.

Нагадаємо, що у Польщі пройдуть 15 матчів турніру, а в Україні - 16. Матч-відкриття пройде у Варшаві, а фінал прийме Київ.

Читайте також:

Українці підготували до Євро-2012 свою відповідь вувузелі

Квитки на Євро-2012 розігруватимуть через лотерею

Прокуратура Кіпра не знайшла доказів, що Україна "купила" Євро-2012

На стадіоні Євро-2012 продають "золоті", "срібні" і "бронзові" VIP-місця

Червоний діамант став символом Донецька до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: