Рейтинг найбагатших олімпійців очолив "Літаючий помідор"

Перше місце за рівнем доходів зайняв один з найкращих сноубордистів світу Шон Уайт на прізвисько Літаючий помідор.

Авторитетний американський журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів, що беруть участь в зимових Олімпійських іграх-2010.

Перше місце за рівнем доходів зайняв один з найкращих сноубордистів світу Шон Уайт. 23-річний американець, на прізвисько Літаючий помідор, минулого року заробив більше восьми мільйонів доларів.

Жива легенда сноуборду Шон Уайт запевняє, що гроші не можуть зіпсувати його. "Гроші та слава не можуть зіпсувати мене. Після будь-яких змагань я повертаюся додому і намагаюся "змити" з себе весь той потік бруду, який виливається на мою голову. Так що я простий хлопець, який любить розслаблятися", - скзав Літаючий помідор.

Приблизно стільки ж заробила, як це не дивно, 19-річна представниця Південної Кореї - беззаперечний лідер у жіночому одиночному фігурному катанні Кім Ю На - вісім мільйонів доларів.

Варто відзначити, що вона стала єдиною представницею не зі США, що потрапила в топ-10.

Цілих п'ять мільйонів програла лідерам рейтингу визнана красуня і головна надія американців в гірських лижах Ліндсей Вонн, яка заробила в минулому році всього три мільйони доларів.

Гірськолижники Тим Лігеті, який заробив два мільйони доларів, і Боде Міллер - 1,3 мільйона, розташувалися на четвертому та п'ятому місцях відповідно. Представник шорт-треку Аполо Антон з 1,5 мільйонами - п'ятий. Відразу три американських сноубордиста заробили по мільйону доларів - Гретхен Блейлер, Ліндсей Якобеліс і Ханна Тетері. Замкнула десятку найбільш високооплачуваних спортсменів Ігор-2010 гірськолижниця Марія Райч, що також заробила один мільйон доларів.

Варто відзначити, що спортсмени, що увійшли до списку, відбиралися у першу чергу з чистого прибутку, отриманого у вигляді призових грошей, а також за ліцензійними надходженням і бонусів за 2009 рік без урахування оподаткування і гонорарів агентам.

Всі професійні спортсмени з фіксованим окладом, зокрема, гравці НХЛ, що заробляють мільйони доларів, не були включені до списку.

Читайте також:

Швейцарія очолила медальний залік Олімпіади у Ванкувері

Українські фігуристи посіли лише восьме місце на Олімпіаді

Призер Олімпіади Фак вирішив змінити країну

Лох з Німеччини виграв Олімпійські ігри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: