Літня Олімпіада позаду, попереду - зимова

На підготовку спортсменів до XXI зимніх Олімпійських ігор у Ванкувері Національний олімпійський комітет витратить 1 млн.грн.

В олімпійському Ванкувері Україна може розраховувати на позитивний результат у 5 видах спорту, а саме: біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, фрістайл. Про це сьогодні на XXII Генеральній асамблеї НОК України заявив перший віце-президент Національного олімпійського комітету Володимир Бринзак.

Ситуація з зимовими видами спорту в нашій країні набагато гірше, ніж з літніми. "Єдина державна база олімпійської підготовки для зимників в Тисовці – це все, що в нас є", - зазначив Володимир Бринзак. За його словами, проблем багато і треба в передолімпійський 2009 рік постаратися максимально їх вирішити.

Суттєву допомогу у підготовці спортсменів до XXI зимових Олімпійських ігор надав Національний олімпійський комітет. Бюджетом НОК, який на вчорашній Генеральній асамблеї був затверджений, передбачено 1 млн. гривень на розвиток зимових олімпійських федерацій та підготовку до найголовніших зимових стартів чотириріччя.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: