Литвин: Євро-2012 залишиться для України блакитною мрією

За словами Литвина, підготовка до Євро-2012 в містах проводиться не завдяки, а всупереч державі.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин очікує, що Президент України Віктор Ющенко ветує ухвалений парламентом закон щодо фінансування Євро-2012.

За словами Литвина, джерела збільшення відрахувань НБУ на фінансування підготовки об’єктів до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року "є досить суперечливими, бо обрізається Фонд гарантування вкладів трудящих, в який повинні йти відрахування з Нацбанку".

"При нерозумному підході це може привести до сплеску інфляції. Але рішення прийнято. Я чекаю на нього вето Президента", - заявив Литвин.

При цьому голова ВР наголосив, що у випадку, якщо ситуація з фінансуванням підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року не покращиться, то "Євро-2012 залишиться для нас блакитною мрією".

За словами Литвина, підготовка до Євро-2012 в містах проводиться не завдяки, а всупереч державі.

Голова Верховної Ради України визнав, що у Дніпропетровську відмінний стадіон, і Євро-2012 надало б нового поштовху розвитку міста, але, ”на жаль, сьогодні ситуація така, що потрібно намагатися, щоб у списку міст, які будуть приймати Чемпіонат, залишились ті міста, які є там на даний момент”, - заявив Литвин.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 1 липня прийняла Закон "Про внесення змін до законів "Про Державний бюджет України на 2009 рік” і ”Про Національний банк України”. Документом збільшуються на 9,8 млрд. грн. – до 13,8 млрд. грн. зобов`язання Національного банку України в 2009 році з перерахування до держбюджету суми перевищення доходів Нацбанку над його витратами. Вказані кошти пропонується направити на забезпечення належного виконання заходів щодо підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Читайте також:

На "Олімпійський" вже витрачено понад 300 мільйонів гривень

УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

Фінансування Євро-2012 скорочено майже на чверть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: