Литвин забив гол у студентські ворота

Команда голови Верховної Ради Володимира Литвина провела матч командою студентів та викладачів Волинського Національного університету. Рахунок - 8:3.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин, який 24 жовтня перебував з візитом у Луцьку, зіграв у футбол з місцевою командою студентів та викладачів Волинського Національного університету імені Лесі Українки.

Литвин виступив у ролі капітана свого футбольного клубу Фортуна, і привів команду до перемоги. Студенти поступилися з рахунком 8:3. Один з голів належить спікеру.

Спілкуючись з журналістами перед матчем, спікер розповів, що футбол та інші спортивні командні ігри для нього є можливістю відвести душу і підтримати спортивну форму.

Представляючи свій футбольний клуб Фортуна, Литвин розповів, що в нього входять політики, бізнесмени та держслужбовці віком від 25 до 65 років. Грають в ньому і колишні динамівці - Віктор Чанов і Віктор Хлус. А свою історію Фортуна почала більш ніж 15 років тому.

"Ми любимо свій клуб і футбол за те, що відбувається після гри, - за спілкування. Взагалі, я вважаю, що треба жити в постійному русі, і клуб - це наше життя", - сказав Литвин.

Переможці подарували університетській команді комплекти спортивної форми та м'ячі.

Це вже не перша перемога команди Литвина на виїзному товариському матчі. У червні цього року клуб спікера обіграв у футбол команду чемпіонів у Рівненській області.

Читайте також:

Литвин розплакався під час висування в президенти

Литвин пояснив, хто такий "ВІН" з його білбордів

Литвин: не царська це справа - Януковича коментувати

Литвин: депутатом треба бути не більше двох термінів поспіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: