"Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" розписали нульову нічию, встановивши тривладдя в АПЛ

У трьох лідерів чемпіонату тепер по 20 очок.

"Ліверпуль" та "Манчестер Сіті" розійшлися миром у матчі 8-го туру англійської Прем'єр-ліги - 0:0.

"Мерсисайдці" активніше розпочали поєдинок, але ближче до кінця тайму "городяни" вирівняли гру.

Друга половина матчу пройшла у запеклій боротьбі між клубами. "Ліверпуль" постійно намагався будувати позиційні атаки, на що суперник відповідав контрвипадами.

Найактивнішим у складі команди Гвардіоли був Ріяд Марез. Алжирець на 62-й хвилині мав подвійну нагоду відзначитися, але спочатку пробив повз дальній кут, а згодом Аліссон Бекер врятував "червоних" від пропущеного голу.

Прекрасний шанс забити "городяни" отримали на 85-й хвилині - Вірджил Ван Дейк збив у штрафному майданчику Лероя Сане. Втім, Марез не реалізував пенальті, запустивши м'яч набагато вище воріт.

Після бойової нічиєї "Ліверпуль" та "Манчестер Сіті" наздогнали "Челсі", який сьогодні впевнено розібрався з "Саутгемптоном". У всіх трьох лідерів чемпіонату Англії по 20 очок.