"Ліверпуль" на останніх секундах зумів вирвати перемогу та продовжив неймовірну серію у чемпіонаті

"Червоні" здобули три бали перед самим фінальним свистком.

"Ліверпуль" у рамках 22-го туру чемпіонату Англії переграв на виїзді "Бернлі" з рахунком 2:1.

Команда Юргена Клоппа вийшла вперед на 61-й хвилині протистояння - півзахисник гостей Садіо Мане вдало замкнув пас від партнера, вколотивши м'яч під поперечину. Тим не менш, за три хвилини до кінця основного часу господарі здавалося б вирвали нічию - Йохан Берг Гудмундссон забив у ворота опонента після ідеального навісу від Сема Воукса.

Проте, здобути навіть один бал "Бернлі" не судилося - на 4 доданій до основного часу хвилині оборонець "мерсисайдців" Рагнар Клаван приніс своїй команді перемогу, замкнувши передачу зі штрафного від колеги по амплуа Деяна Ловрена.

Таким чином, здолавши суперника, "Ліверпуль" довів свою безпрограшну серію у АПЛ до 13 матчів - наразі, в активі "червоних" 44 пункти та 4 позиція у турнірній таблиці. "Бернлі", у свою чергу, залишився із 34 очками на 7 сходинці.