"Ліверпуль" неймовірним чином знищив "Порту" у плей-оф Ліги чемпіонів

"Червоні" забезпечили собі солідний гандекап після першого матчу.

Англійський "Ліверпуль" не залишив жодних шансів португальському "Порту" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Мерсисайдці" вийшли вперед на 25-й хвилині - Садіо Мане переправив м'яч першим дотиком у сітку воріт суперника після передачі у виконанні Жоржіньо Вейналдума.

Подвоїли свою перевагу гості вже через чотири хвилини - Мохамед Салах виявився першим на добиванні після пострілу у стійку від Джеймса Мілнера. Довели справу до розгрому підопічні Юргена Клопа вже у другій половині зустрічі - Мане на 53-й хвилині оформив дубль, добивши м'яч у сітку воріт опонента після невдалого удару від Фірміно.

Пройшло всього 13 хвилин, як "Ліверпуль" забив й четвертий гол у матчі - Роберто Фірміно розстріляв бідолашного голкіпера "драконів" після чудової передачі від все того ж Мілнера. За 5 хвилин до кінця основного часу Мане забив свій третій гол у цьому протистоянні, завдавши точного удару у кут воріт з-за меж штрафної.

Таким чином, розгромивши "Порту" з рахунком 5:0, "червоні" забезпечили собі досить спокійне життя перед матчем-відповіддю, який відбудеться 6-го березня 2018 року.