"Ліверпуль" очолив групу, "Севілья" на своєму полі здолала "Спартак"

"Марібор" залишився фактично без шансів.

Матч 4-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів між "Ліверпулем" і "Марібором" завершився впевненою перемогою "мерсисайдців" - 3:0.

Попередня зустріч команд ознаменувалася розгромною перемогою команди Юргена Клоппа (7:0), цьоого ж разу вони відправили у ворота суперника 3 м’ячі і усі у другому таймі.

Голами відзначилися Мохамед Салах (49), Емре Джан (64) та Деніел Старідж (90). Крім того,  Джеймс Мілнер не реалізував пенальті (53).

У паралельному матчу "Севілья" вдома здолала "Спартак" (2:1) і відігралася за поразку у попередній зустрічі.

На 30-й хвилині Клеман Ленгле відкрив рахунок, а ще через 30 хвилин перевагу своєї команди подвоїв Евер Банега (59).

"Спартак" спробував врятувати ситуацію – на 78-й хвилині голом відзначився Зе Луїш. Та цього виявилося недостатньо.

Завдяки цій перемозі "Севілья" обійшла "Спартак" і посідає тепер 2-е місце в групі Е(7 очок). У Спартака 5 очок і 3-е місце. Тим часом, "Ліверпуль" вийшов в одноосібні лідери групи (8 балів).