"Ліверпуль" переміг "Тоттенхем" у Лондоні, вигравши п'ятий матч поспіль

За "червоних" відзначилися Вейналдум і Фірміно.

"Ліверпуль" переміг "Тоттенхем" у центральному поєдинку 5 туру АПЛ. Матч відбувся на  "Вайт Гарт Лейн" і завершився з рахунком 2:1.

Жоржиньйо Вейналдум вивів "червоних" уперед на 39-й хвилині ударом головою після подачі з кутового .

"Ліверпуль" подвоїв свою перевагу на 54-й хвилині. Відзначився форвард "червоних" Роберто Фірміно.

"Шпори" таки змогли розпечатати ворота Аліссона, на 90+3 хвилині матчу. Ерік Ламела відквитав один м`яч, але на більше часу не вистачило.

Завдяки цій перемозі "Ліверпуль" поки що одноосібно очолив турнірну таблицю АПЛ, маючи в активі 15 балів. "Тоттенхем", своєю чергою, залишився на 5 позиції із 9 очками.

У наступному турі "Ліверпуль" вдома прийме "Саутгемптон", а "Тоттенхем" зіграє на виїзді з "Брайтоном".