"Ліверпуль" у гольовій "перестрілці" упустив перемогу над "Вотфордом"

Виграючи із рахунком 3:2, команда Юргена Клоппа упустила перемогу на четвертій компенсованій хвилині.

У стартовому поєдинку нового розіграшу чемпіонату Англії "Вотфорд" та "Ліверпуль" розіграли фантастичну нічию.

Слід зазначити, що команда Юргена Клоппа буда у ролі наздоганяючих. "Джмелі" вийшли вперед вже на 8 хвилині - автором дебютного м'яча у цьому поєдинку став Окака. Зрівняли гості рахунок через 29 хвилин - за "червоних" відзначився Садіо Мане.

Знову вийти вперед підопічні Марку Сілви зуміли на 32-й хвилині завдяки зусіллям Дюкуре. Тим не менш, вже у другому таймі впродовж двох хвилин "Ліверпуль" не тільки зумів відновити паритет, але й вперше у матчі вийти вперед - голи на рахунку Фірміно та новачка "червоних" Мохамеда Салаха.

Коли здавалося, що перемога від гостей нікуди не втече, своє вагоме слово вирішим сказати Брітос, який і приніс своїй команді один пункт у цьому неймовірному матчі.

Нагадаємо, що вчора новий сезон АПЛ стартував також не менш видовищним поєдинком - "Арсенал" вдома переграв "Лестер" із рахунком 4:3.