"Ліверпуль" вдруге розібрався з "Манчестер Сіті" та вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

"Червоних" не злякав навіть гол на 2-й хвилині матчу.

"Ліверпуль" у рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів переграв на виїзді "Манчестер Сіті" з рахунком 2:1.

Зазначимо, що першими відкрили рахунок у матчі саме "манкуніанці" - Габріель Жезус вже на 2-й хвилині після передачі у виконанні Рахіма Стерлінга з близької відстані спокійно переграв голкіпера гостей.

Маючи безліч гольових моментів, команда Хосепа Гвардіоли не зуміла скористатися бодай частиною цих можливостей. Бернарду Сілва міг подвоювати перевагу "городян", проте його постріл прийшовся у стійку воріт "червоних".

Свій гол "мерсисайдці" провели вже у другій половині зустрічі - Мохамед Салах на 56-й хвилині протистояння підібрав м'яч та пробив з близької відстані точно за призначенням. Перемогу гостям приніс точний удар Роберто Фірміно на 77-й хвилині.

Радість футболістів Ліверпуля
Reuters

Таким чином, перегравши "Манчестер Сіті", "Ліверпуль" з загальним рахунком 5:1 проходить "городян" та стає учасником 1/2 фіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи.